Door Kickers отримає українську локалізацію

slider

Найближчим часом тактична стрілянка Door Kickers від румунських розробників KillHouse Games отримає повну українську локалізацію на всіх платформах. Подякувати за це можна ґеймерам-ентузіастам Ярославу Пустовому та Oleg Alegator, яким забавка сподобалась настільки, що вони вирішили ощасливити всіх, хто забажає пограти в неї українською мовою. Ярослав зв’язався із розробниками з проханням посприяти йому з локалізацією, на що отримав ствердну відповідь. Тоді то й почалася справжня робота. 12 годин клопіткої праці та безмежний ентузіазм зробили своє, і скоро наші спецпризначенці розумітимуть команди українською.

224209739

Також нам пообіцяли перекласти другу частину, що вийде незабаром і містити багато нових локацій, зброї та з десяток годин планування.

Door Kickers зарекомендувала себе, як чудова тактична гра, в якій треба добряче помізкувати, щоби спецоперація закінчилась вдало. На початку кожного рівня ви отримуєте власноруч зібраний загін, та локацію, наповнену до зубів озброєними зловмисниками, що підстерігають вас на кожному кроці. Завдання — завершити рівень (вбити всіх поганих хлопців) з мінімальними втратами для загону. І хоч, здавалося б, завдання тривіальне, коли додаються заручники та інші труднощі, над тактикою можна думати кілька годин. На допомогу прийдуть сучасні ґаджети, накшталт камер для дверних шпарин, зарядів-липучок тощо.

Цей позитивний приклад показує нам, що для розвитку українських локалізацій недостатньо сидіти на кріслі та жалітися, можна взяти все в свої руки, як це зробив Ярослав та Oleg, та подарувати співвітчизникам багато годин приємної і зручної гри.

UPD: Переклад поліпшено, виправлено помилки та адаптовано під інтерфейс. Не полінуйтеся залишити відгук про переклад.

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Kingdom Come: Deliverance отримала офіційну українську локалізацію на всіх майданчиках (ПК)

Kingdom Come: Deliverance

Tukoni – Нова Українська, Неймовірно Красива Гра (OLDboi)

Boosteroid додає українську локалізацію

Типу подкаст від AdrianZP – Як московити знищували українську мову

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Стрім Metro Exodus (тестуємо українську локалізацію)

Metro Exodus

Metro Exodus отримала українську локалізацію

STS UA — звіт за 2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: