Доповнення Heart of Russia для ETS 2 відклали до перемоги України

Розробники зі студії SCS Software опублікували звернення, присвячене майбутньому доповненню для Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia. У ньому заявили, що реліз DLC відбудеться лише після перемоги України у війні з Росією.

Оскільки наше DLC безпосередньо стосується Росії, багато людей страждають, ми вирішили утриматися від випуску DLC, щоб воно жодним чином не сприймалося як підтримка або терпимість до агресії.

представники SCS Software

Розробники повідомили, що 24 лютого до виходу доповнення залишалося 6-8 тижнів. Після початку російського вторгнення до України в ігротворців виникло питання: “Чи варто закінчувати роботу над DLC?”. Але, як бачимо, його вихід вирішили просто відкласти.

Нагадаємо, SCS Software засудили вторгнення Росії і надіслали постраждалим у війні більше 20 тисяч євро гуманітарної допомоги. А 4 березня ігророби випустили доповнення Ukrainian Paint Jobs Pack, кошти від продажу якого передали благодійним організаціям. На сьогодні українське DLC придбали понад 85 тисяч людей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Euro Truck Simulator 2 готують DLC, кошти від якого спрямують до України

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 нарешті має офіційний мультиплеєр

Нащо вам та Іспанія? Euro Truck Simulator 2: Iberia перенесли

Euro Truck Simulator 2

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Euro Truck Simulator 2 відправить гравців до берегів Чорного моря

Стрім “Підсумки-04.2018”

Euro Truck Simulator 2

Стрім “Підсумки-06.2017” (ETS2 MP) | ЗАВЕРШЕНО

Vive La France! — свіже доповнення до Euro Truck Simulator 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: