Euro Truck Simulator 2 нарешті має офіційний мультиплеєр

Euro Truck Simulator 2 вже досить давно можна пограти спільно з іншими гравцями. Щоправда, для цього завжди слід було встановлювати окрему модифікацію. Втім, розробники з SCS Software зважили на таку популярність багатокористувацького режиму і самі взялися за створення тепер уже офіційного мультиплеєра як для ETS2, так і для American Truck Simulator.

Наразі він перебуває на етапі бета-тесту і має один режим під назвою “Конвой”, де одночасно можуть грати 8 гравців. За таких умов вони матимуть синхронізовані пору дня, погоду, таблицю замовлень та налаштування штучного інтелекту на дорогах. У “Конвої” гравці можуть кататися Європою як автономно (подібно до мультиплеєрного моду), так і вони виконувати спільні завдання з перевезення величезних партій вантажів. Бодай раз це варто спробувати хоча би задля красивого скріншота вашого конвою.

Розробники нагадують, що робота над мультиплеєром ще триває, і заохочують гравців ділитися враженнями на форумах SCS чи в Steam, щоби прийдешні оновлення якнайкраще відповідали побажанням спільноти.

Долучитися до бета-тестування можна просто зараз. Для цього у властивостях гри в Steam активуйте тестовий режим і введіть ось цей код: XZo2orrgbG92XMQ.

Читайте також

Нащо вам та Іспанія? Euro Truck Simulator 2: Iberia перенесли

Euro Truck Simulator 2

Наступного тижня водії American Truck Simulator вирушать у Колорадо

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Euro Truck Simulator 2 відправить гравців до берегів Чорного моря

Стрім “Підсумки-04.2018”

Euro Truck Simulator 2

Останній стрім року

American Truck Simulator

Стрім “Підсумки-06.2017” (ETS2 MP) | ЗАВЕРШЕНО

Обираємо медитативну гру року | PUGA 2016

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: