web analytics

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Історична драма Олеся Саніна «Довбуш», яка висвітлює боротьбу українського народу за свободу від польської шляхти і розповідає історію про карпатського опришка Олексу Довбуша, за чотири вікенди в прокаті заробила 43 141 437 грн. Цей показник став рекордним серед українських ігрових фільмів випущених цього року, навіть незважаючи на те, що національний прокат ще не закінчився.

Для порівняння, фільм «Люксенбург. Люксенбург»  (наш огляд) Антоніо Лукіча у прокаті заробив 34 мільйонів гривень, а «Памфір» (наш огляд) Дмитра Сухолиткого-Собчука, який нещодавно підписав контракт з американським агентом, майже 12 мільйонів гривень.

Фільм «Довбуш» є наймасштабнішим і найдорожчим фільмом України, на розробку якого було витрачено близько 120 мільйонів гривень. Він вирізняється не тільки глибоким сюжетом, легендарними українськими постатями, екшн-сценами, декораціями і костюмами, а і пропрацьованим музичним супроводом, над яким працювали Алла Загайкевич та Олександр Чорний. А від 19 вересня уся створена ними музика до кінострічки, що налічує 27 композицій, стала доступною для прослуховування на Apple Music, Deezer, Spotify, Amazon Music, Tidal, iTunes, YouTube та YouTube music.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51) + РОЗІГРАШ

acer predator triton neo 16 review site

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV (UM.HX2EE.V23)

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

Розробники ремастеру Shapik: The Quest видалили з гри аудіосупровід створений росіянином

Shapik: The Quest

Fortnite заробив уже понад 20 мільярдів доларів

fortnite 2023