web analytics

Dr.Disrespect втратив ігрову студію через черговий скандал

Ігрова студія Midnight Society, одним із засновників якої був Dr.Disrespect, розриває зв’язки з популярним стрімером через недопустимі повідомлення неповнолітній особі, що й стало причиною розторгнення контракту з платформою Twitch у 2020 році.

Один із колишніх співробітників Twitch повідомив, що причиною постійних банів стрімера і зупинки співпраці стало листування з неповнолітньою особою через функціонал Twitch Whispers. Пізніше це підтвердив і другий анонімний співробітник платформи виданню The Verge, однак жодних доказів ніхто з них вирішив не надавати. Сам же Dr.Disrespect заперечує усі звинувачення, говорячи що не робив нічого протизаконного.

Через цей скандал офіційний акаунт Midnight Society в X повідомив, що студія більше не хоче асоціюватися з висловлюваннями її співзасновника, тому розриває будь-які зв’язки з Dr.Disrespect. Нагадаємо, що студія налічує близько 55 співробітників і наразі розробляє вертикальний екстракшн шутер Deadrop для ПК та консолей, який анонсували у серпні 2022.

Під час останньої трьох годинної трансляції доповнення Shadow of the Erdtree для Elden Ring стрімер натякнув, що планує взяти паузу від усього чим наразі займається в мережі та спробувати щось нове.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Paradox скасувала конкурента The Sims, витративши 20 000 000$ на розробку

life by you

Helldivers 2 зняли з продажу в Steam у понад 170 країнах і повертають гроші всім охочим

Helldivers 2

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Bandai Namco скасувала щонайменше 5 ігор, але праця над DLC до Elden Ring триває

Elden Ring

Embracer Group скасовує Deus Ex та здійснює звільнення у Eidos-Montreal

Deus Ex: Human Revolution