DreamHack анонсували повернення жіночих турнірів по CS:GO

Організатор масштабних кіберспортивних івентів — DreamHack анонсував відродження турніру Dreamhack Showdown, де жіночі колективи зможуть помірятись силами у CS:GO.

На відміну від минулорічного івенту, Showdown 2020 пройде в онлайн режимі і буде розділений на чотири турніри: два в європейському регіоні та стільки ж у американському.

Вже з’явились дати перших двох турнірів. Відтак, європейські кіберспортсменки розпочнуть змагання з 17 по 19 липня, а американські зіграють з 24 по 26 липня. Призовий фонд на кожному з цих змагань складе 25 000$ та носитиме назву DreamHack Showdown Summer.

Після успішного проведення турніру у Валенсії минулого року, ми з радістю анонсуємо проведення DreamHack Showdown 2020. Ми намагаємось підтримувати різноманіття, тому цей турнір важливий для нас. Це буде грандіозне шоу за участі кращих жінок-кіберспортсменок на CS:GO сцені – говорить Маркус Ліндмарк, співвласник DreamHack.

Нагадаємо, що Dreamhack Showdown 2019 проходив у Валенсії. Перемогу на ньому тоді здобули дівчата з Beşiktaş Esports, вони отримали не тільки кубок першості, але і 50 000$ та запрошення на DreamHack Rotterdam 2019, де команда не змогла виграти жодного матчу проти чоловічих колективів.

Автор: Олександр Бойко

Читайте також

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

Розпочався фінал всеукраїнського чемпіонату з CS:GO Logitech G National Cybersport League

NCL

Перебудувати гру за 24 години: Natus Vincere дають жару на WePlay Clutch Island

Natus Vincere покидають DreamHack Masters

Complexity, Heroic та Team Spirit покидають DreamHack Masters Spring Europe

Ninjas in Pyjamas вчинили переворот на DreamHack Masters Spring 2020: Europe

Na’Vi виграли свій перший матч на DreamHack Masters Spring 2020 – Europe

Na'vi

Популярне