Другу частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 розгадали!

Якщо ви пам’ятаєте, то при анонсі другої частини культової серії S.T.A.L.K.E.R. на сайті не було нічого, крім назви гри та напису “2.0.2.1.”. Спочатку фанати думали, що це орієнтовна дата релізу, але це виявився шифр.

Через певний проміжок часу гравці розгадали першу частину шифру — нею виявилося число 35. Проте над другою частиною поламати мізки довелося набагато довше. Коли сайт гри оновили, на ньому з’явився перший офіційний арт та одна мелодія. Завантаживши трек, фанати очманіли з непристойно великого розміру файла. Там вони виявили азбуку Морзе, на яку розробники неодноразово звертали увагу. Докладніше про це можна прочитати тут.

І все ж, кілька тисяч теорій потому, якими гравці засипали ком’юніті менеджерів на офіційних сторінках гри STALKER, другу частину шифру було розгадано. Це літера N. Розгадав другу частину фанат на ім’я Міша Малевич.

Розробники з GSC Game World запевняють, що тепер кожен може дійти сам до розгадки шифру, і разом з іншими криптографами збиратися не потрібно. Переможець має бути лише один, а загальна кількість призів обмежена.

Також дали підказку до розшифровки — це “трилогія ігор S.T.A.L.K.E.R. та наш сайт”. Який саме сайт, компанії чи гри, не уточнюється.

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка

Вийшов перший трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker

Головний програміст S.T.A.L.K.E.R. повернувся в GSC Game World