Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

У листопаді 2021 року ми вже писали про те, що сонцезахисні окуляри Брюса Вейна з нового “Бетмена” (The Batman) швидко ідентифікували як Persol PO2747S за $282. Після виходу фільму стильний світ Ґотему почав цікавити людей іншими оправами, тож невдовзі було ідентифіковано ще дві оправи з фільму. Кожна з них має за собою цікавий і тематичний момент.

Окуляри мафіозі Кармайна Фальконе — це теж Persol, проте вже досить вінтажна модель, Persol RATTI 69202, яку безпомилково розпізнали на Reddit. Цікаво що цей аксесуар з’явився у персонажа завдяки виконавцю ролі страхітливого ганстера, Джону Туртурро. Актор вирішив, що його персонаж має мати певну “маску”, яка була б бар’єром між Фальконе та іншими людьми. Викласти за справжній італійський шик ручної роботи доведеться €590.

На відміну від Фальконе Загадник дійсно носить маску… Проте й окуляри теж. Сайт Gear Patrol опізнав цю оправу як Moscot Lemtosh-TT. Між іншим, дорожчі ніж сонцезахисні Бетмена, ці окуляри обійдуться вам у $380 на офіційному сайті компанії.

Втім, навряд окуляри Загадника підбирали за ціною. Більш ймовірно на вибір оправи вплинув той факт, що майже ідентичну цей персонаж носив у виконанні Джима Керрі у фільмі “Бетмен назавжди” (Batman Forever).

Читайте також

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Продовження “Бетмена” офіційно запущено у виробництво

Роберт Паттінсон

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Бетмен став новим членом «Месників»

Nighthawk

Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

Роберт Паттінсон

[Трішки спойлер] 5 хвилин нового Бетмена: що показали у сцені, якої нема у фільмі

The Batman

Бетмен годує: новий витвір Майка Міньйоли допоможе біженцям з України

Майк Міньйола

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: