web analytics

Дивовижні дні у настільній грі «Цей дивовижний світ»

Далеке майбутнє. Яке воно? Чи вдасться людству зберегти красу цього світу чи все буде знищено з метою наживи?

У грі «Цей дивовижний світ» розвивайте свою імперію майбутнього та оберіть свій шлях до процвітання. Ви маєте розвиватися швидше і краще, за конкурентів. Ретельно плануйте своє розширення, щоб розвивати свою виробничу потужність здобуваючи сировину, енергію, знання, золото та відкриття. Будуючи атомні електростанції, вітрогенератори, сміттєпереробні заводи, бурові платформи, дослідницькі центри та інші споруди наближайте перемогу та керуйте цим новим дивовижним світом.

У грі використовується механіка драфту та побудови двигуна. У кожному з 4 раундів гравці отримують 7 карт, а потім обирають, які з них підуть у переробку, щоб негайно отримати ресурси, а які зберегти для будівництва, щоб отримати прибуток ресурсів у кожному раунді та / або отримати бали перемоги в кінці гри.

Коли карта повністю побудована, вона додається до Імперії гравця, щоб збільшити виробничі потужності для кожного раунду. Особливість полягає в тому, що фаза виробництва працює в певному порядку. Вам доведеться ретельно планувати свої конструкції, тому що побудовані карти можуть принести Вам прибуток вже у цьому раунді у пізнішій фазі виробництва! У грі перемагає той, хто набере найбільшу кількість очок.

Гра розрахована до 5-ти гравців, але можна грати як у двох, так і соло.

У соло режимі, на відміну від звичайної партії гри, ви будете рахувати кількість переможних очок, щоб дізнатись рівень майстерності керування імперією. Якщо по завершенню всіх раундів ви набрали менше ніж 60 очок – варто зіграти ще раз, щоб вдосконалити майстерність управління імперією, понад 100 очок – ви втілення бога, який неперевершено керує імперією.

У рейтингу BGG гра вже посідає 138 місце серед найкращих ігор світу, випередивши “Ticket to Ride: Europe”, “Гру престолів” та багато інших, а також вже отримала понад 10 нагород.

Бажаєте побудувати свою імперію? З 3 по 16 жовтня 2022 року купуйте гру зі знижкою 15% в багатьох магазинах настільних ігор. Повний перелік де придбати настільну гру «Цей дивовижний світ» можна побачити тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Хижі Світи

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Салем 1692» від «Ігромаг»

p.ua.Салем 1692

Тактика Moonbreaker від творців Subnautica та Брендона Сандерсона вийшла з дочасного доступу

moonbreaker

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Евердел» та доповнення «Дзвінограй» від Ігромаг

p.ua.Евердел