Дивовижні дні у настільній грі «Цей дивовижний світ»

Далеке майбутнє. Яке воно? Чи вдасться людству зберегти красу цього світу чи все буде знищено з метою наживи?

У грі «Цей дивовижний світ» розвивайте свою імперію майбутнього та оберіть свій шлях до процвітання. Ви маєте розвиватися швидше і краще, за конкурентів. Ретельно плануйте своє розширення, щоб розвивати свою виробничу потужність здобуваючи сировину, енергію, знання, золото та відкриття. Будуючи атомні електростанції, вітрогенератори, сміттєпереробні заводи, бурові платформи, дослідницькі центри та інші споруди наближайте перемогу та керуйте цим новим дивовижним світом.

У грі використовується механіка драфту та побудови двигуна. У кожному з 4 раундів гравці отримують 7 карт, а потім обирають, які з них підуть у переробку, щоб негайно отримати ресурси, а які зберегти для будівництва, щоб отримати прибуток ресурсів у кожному раунді та / або отримати бали перемоги в кінці гри.

Коли карта повністю побудована, вона додається до Імперії гравця, щоб збільшити виробничі потужності для кожного раунду. Особливість полягає в тому, що фаза виробництва працює в певному порядку. Вам доведеться ретельно планувати свої конструкції, тому що побудовані карти можуть принести Вам прибуток вже у цьому раунді у пізнішій фазі виробництва! У грі перемагає той, хто набере найбільшу кількість очок.

Гра розрахована до 5-ти гравців, але можна грати як у двох, так і соло.

У соло режимі, на відміну від звичайної партії гри, ви будете рахувати кількість переможних очок, щоб дізнатись рівень майстерності керування імперією. Якщо по завершенню всіх раундів ви набрали менше ніж 60 очок – варто зіграти ще раз, щоб вдосконалити майстерність управління імперією, понад 100 очок – ви втілення бога, який неперевершено керує імперією.

У рейтингу BGG гра вже посідає 138 місце серед найкращих ігор світу, випередивши “Ticket to Ride: Europe”, “Гру престолів” та багато інших, а також вже отримала понад 10 нагород.

Бажаєте побудувати свою імперію? З 3 по 16 жовтня 2022 року купуйте гру зі знижкою 15% в багатьох магазинах настільних ігор. Повний перелік де придбати настільну гру «Цей дивовижний світ» можна побачити тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Настільна гра Wonderland’s War отримає українську локалізацію

wonderland war board game artwork

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

vampire the masquerade coteries of new york cover

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Шериф Ноттінгема

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Острів залізниць»

Острів залізниць

Kickstarter підкорює настілка про милих та непосидючих собак

Bark Avenue

Вижити на Піп-Івані, аби майже ґеґнути від найгостріших соусів! #ДЕГУСТАЦІЯ (Bastie Games)

КРУТІ ПЕРЦІ 2.0

Настілка «ЦолькʼІн. Календар Майя» незабаром вийде українською

ЦолькʼІн

Настільна гра Rising Sun отримає українську локалізацію

rising sun

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: