Дизайн-документ Deus Ex злито в Інтернет

Повний 64-сторінковий дизайн-документ Deus Ex з помітками від руки, зробленими головним розробником Ворреном Спектором, завантажено в Мережу. Оригінальна документація 19-річної давнини описує початкові плани розробників: сценарій понад 20 місій, відкритий світ, що охоплює США, Європу, Африку та Далекий Схід, три кінцівки — словом, купа вирізаного або зміненого вмісту.

Автор посту на Reddit, з якого почалося поширення файлу мережею, пише, що не зміг читати документ довше пʼяти хвилин, бо його «трусило від хвилювання», тому щиро радимо хоча б швиденько переглянути його.

Ранній скриншот Deus Ex
Ранній скриншот Deus Ex

Пост також містить посилання на дизайн-документ Thief 4 (перезапуску, що не побачив світ, і ледь не подарував свою назву грі 2014 року) і на збірку інших внутрішніх документів студії Ion Storm, в яких можна зустріти інформацію щодо третьої частини серії Deus Ex, яка мала вийти замість Human Revolution.

Джерелом цікавезних файлів є Джо Мартін, мисливець за скасованими іграми.

Deus Ex — рольова компʼютерна гра від першої особи з елементами стрілянки та стелсу в жанрі кіберпанку. Одержала кілька нагород «Гра року» та неодноразово отримувала звання однієї з найкращих в історії.

Читайте також

Eidos Montreal анонсують на Е3 нову гру. Але це не Deus Ex

Автори Deus Ex: Human Revolution працюють над 4 іграми

PlayNews #276 — For Honor, TES Online

PlayNews #275 — Deus Ex, DiRT 4…

Eurogamer: «Не чекайте нової Deus Ex найближчим часом»

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

Про доповнення до Deus Ex: Mankind Divided

Olash! Історія Deus Ex: Human Revolution

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: