web analytics

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Коли в травні Embracer Group придбала Eidos Montreal i Crystal Dynamics (разом із правами на Tomb Raider, Deus Ex, Thief та Legacy of Kain), ніхто й не сумнівався, що нас рано чи пізно чекатиме нова гра у кожній із цих серій, адже віродження занедбаних торговельних марок — фірмова риса шведського конгломерату. Особливо цінним це було для Eidos Montreal, бо тепер у них з’явилася змога закінчити заплановану трилогію про Адама Дженсена.

І схоже, що це станеться відносно швидко (за стандартами ігротворення, звісно ж). Видання Bloomberg, посилаючись на власних інформаторів, повідомило, що Eidos Montreal працює відразу над двома іграми. Перша — це довгоочікуване продовження Deus Ex, яке повним ходом наближється до активної стадії розробки. Другим же проєктом виявилася… нова Fable. Не відомо, як саме канадська студія вийшла на співпрацю з Microsoft, але зараз Eidos Montreal допомагає британцям із Playground Games у створенні нової Fable.

Триквел Deus Ex, яким би він зрештою не вийшов, — апріорі дуже хороша іміджева історія. Бо, нагадуємо, свого часу, Square Enix, попередня власниця згаданих студій і брендів, не хотіла фінансувати нову Deus Ex через погані продажі Mankind Divided. Утім, саме японський видавець і був основною причиною провалу гри, адже він вимагав у розробників додати до гри аркадний режим Breach, не збільшивши ні бюджет гри, ні час на розробку. Через це Eidos Montreal довелося дещо скоротити заплановану кінцівку. За іронією, саме обірвана на півслові кампанія і цілком недоречний Breach (де на момент релізу були ще й мікроплатежі!) зазнали найбільшої критики та відбивали у спільноти бажання купувати гру.

І ось минуло всього лише три місяці, відколи Eidos опинилися під крилом шведського холдингу, а ми вже знаємо про розробку нової Deus Ex. А зважаючи, що Embracer Group має геть іншу видавничу етику, ніж Square Enix, цього разу канадським ігротворцям ніхто не завадить зробити Deus Ex своєї мрії. Тим паче, що задля оптимізації роботи Eidos Montreal, Embracer Group скасувала гру про підлітків із 80-х у дусі “Дивних Див” від Netflix. Також Embracer Group розпустила студію Onoma (Hitman Go, Tomb Raider Go, Deus Go) та відправила її працівників допомагати Eidos у розробці нової Deus Ex, бо холдинг не цікавлять мобільні спіноффи, тим паче коли на кону така важлива гра для ПК і консолей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

dead island 2

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Керівник Embracer Group бере провину в занепаді холдингу на себе

embracer group

Embracer Group розпадеться на три незалежні компанії

Embracer Group

Gearbox Publishing перейменували у Arc Games

hyper light breaker

Embracer Group продала творців Borderlands компанії Take-Two за 460 млн доларів