web analytics

Джоан Роулінґ уже готова до бойкоту “Гаррі Поттера” від НВО

Письменниця Джоан Роулінґ, яка нещодавно підтвердила свою участь у новій екранізації “Гаррі Поттера” від НВО, не сумнівається, що деякі соціальні активісти закликатимуть бойкотувати серіал. Власне, цей процес уже потроху набирає обертів.

Жахливі новини, з якими я просто зобов’язана з вами поділитися. Активісти намагаються організувати черговий бойкот моєї роботи, цього разу — серіалу про Гаррі Поттера. Попереджений — значить озброєний, тому я завбачливо приготувала собі величезний запас шампанського.

зіронізувала Роулінґ у твіттері

На початку року так само були спроби бойкотувати Hogwarts Legacy і цькувати поодиноких стрімерів цієї гри, дарма що сама письменниця до створення гри ніяк не була причетна. Як бачимо, “бойкот” був радше символічним, бо Hogwarts Legacy наразі є найпродаванішою грою 2023 року. Наприкінці лютого було оголошено, що гра продалася накладом у понад 12 млн примірників (і це в 2,5 рази перевищило прогнози WB Games), тож загальний тираж зараз є навіть вищим… але ще не досягнув 15 млн, інакше видавець вже би похвалився таким знаковим результатом.

Те ж саме чекатиме й серіал від НВО. Як би хто не звинувачував Джоан Роулінґ у трансфобії й антифемінізмі, екранізація апріорі буде успішною, а перша серія запросто встановить новий переглядів. А от чи протримається глядацький інтерес до кінця чи бодай середини першого сезону — це вже цілковито залежатиме від старань творчої команди серіалу, а не якихось їхніх вроджених особливостей.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Netflix працює над серіалом за мотивами Persona

thumb 1920 952670

Майкл Б. Джордан зіграє в екранізації Battlefield від режисера «Місії неможливої»

b jordan battlefield

Знайома гра в новій обгортці. Огляд настілки «Кодові Імена: Назад у Гоґвортс»

«Кодові Імена: Назад у Гоґвортс»

Український актор Олександр Рудинський зіграє в кіноадаптації Gundam від Netflix

rudynskyy the agency cover dtf magazine 2

Sony повертається до Bloodborne — розпочато роботу над анімаційною екранізацією 18+

bloodborne

Більше, ніж ігри: як культові символи Супер Маріо сформували культуру геймінгу

mario

Від піксельної гри до масштабного кіно на великих екранах: як Супер Маріо підкорив анімацію

super mario galaxy

Джек Блек дуже хоче зіграти в наступній екранізації Yakuza

jack black wants to be in a yakuza movie adaptation so im v0 fkw1v2deyvrg1

Популярне