«Гаррі Поттера» чекає перезапуск — серіал від HBO

Після шаленого успіху Hogwarts Legacy компанія Warnes Bros. Discovery вирішила не спинятися і запланувала перезапуск екранізації «Гаррі Поттера». Щоправда, нас чекає не нова низка фільмів, а серіал від HBO.

Попередньо планується, що кожен сезон відповідатиме одній книзі. У перспективі це виглядає дуже навіть непогано, адже починаючи з «Келиха вогню» кінофільми про Гаррі Поттера викидали дуже багато матеріалу, щоби вкластися в 2 години екранного часу. Дійшло навіть до абсурду, коли найдовша книжка, «Гаррі Поттер і Орден Фенікса», отримала найкоротший фільм у всій кіносерії.

Наразі невідомо нічого про творчу команду, ні про акторський склад, проте документи вже підписано, а Девід Заслав, виконавчий директор Warner Bros., і керівник НВО Кейсі Блойс зробили найголовінше — вмовили Джоан Ролінг дати їм дозвіл на нову екранізацію її книг. Не в останню чергу це вдалося завдяки вже згаданій моделі «сезон на книгу», що теоретично має виказати більше поваги до першоджерела.

Нагадуємо, наприкінці лютого Warner Bros. повідомили про початок роботи над новими фільмами за мотивами «Володаря Перснів», які схвалив сам Пітер Джексон (хоча сам він над ними не працюватиме). Саме тоді з’явилися чутки про можливий перезапуск інших торговельних марок WB, зокрема екранізацій книг про Гаррі Поттера. І от ми отримали офіційне підтвердження.

Сподіваємося тепер, що серіал спиниться на оригінальних семи книгах (звісно, якщо протриває так довго), а «Прокляте дитя» так і залишиться авторським фанфіком.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Барбі» — найкасовіший фільм 2023 року!

Барбі

«Барбі» стала найкасовішим фільмом Warner Bros після «Гаррі Поттера»

barbie

Найгірший у світі фільм жахів. Огляд фільму «Мег 2: Западина»

Мег 2: Западина / Meg 2: The Trench (2023)

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри The Lord of the Rings: The Card Game

Володар Перснів

Джордж Мартін відмовився від подальшої співпраці з НВО і збирається більше часу присвятити написанню книг

Джордж Мартін

Warner Bros. прокоментувала заборону «Барбі» у В’єтнамі

Барбі 2023 фільм

Деніел Редкліфф не хоче з’являтися в «Гаррі Поттері» від HBO

daniel radcliffe 0001 gettyimages 1422105511

Другий сезон The Last of Us від HBO вийде в 2025 році… якщо не буде нових страйків

the last of us hbo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: