Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Режисер Джон Карпентер наразі займається майже чим-завгодно, але не режисурою (трохи докладніше про це читайте в цій статті). Затятий ґеймер і талановитий композитор офіційно став користувачем Reddit, а тим часом його класичні фільми поповвнюють скарбниці поціновувачів настільних ігор.

Фільм 1988 року “Вони серед нас” (They Live) вважається одним з найкращих у фільмографії режисера. Дивна суміш соціальної сатири та пародії на бойовик була прохолодно прийнята на початку, але швидко стала культовою. Наразі стрічка вважається не лише хрестоматійною для ілюстрації проблем США епохи Рональда Рейґана, а ще і певною мірою пророцтвом, адже рівень прихованої реклами дійсно подекуди сягнув показаних у фільмі вершин.

Iconiq Games, компанія з Лондона, яка спеціалізується на настільних іграх та мерчі за популярними ліцензіями, навіть не очікувала такого ажіотажу, коли відкривала кампанію щодо фінансування виробництва на Kickstarter. Потрібні 25 000$ були зібрані за один день а наразі, за 10 днів до кінця кампанії, зібрано вже майже 60 000$!

Приєднатися до кампанії є сенс, якщо ви хочете отримати цілий набір ексклюзивних бонусів до They Live: Save the City/Enslave the City. Серед них — сонцезахисні окуляри, які (точнісінько як у фільмі) дозволять вам бачити те, що коїться у грі насправді, себто приховані послання. Такий апґрейд коштує на Kickstarter від 35£, у той час як базова коробка обійдеться у 25£. Є ще й своєрідний преміум за 50£, до складу якого входить спеціальний килимок.

Загалом гра карткова і розрахована на 3-4 граців. Грати можна як за прихованих у місті прибульців, так і за повстанців, які намагаються звільнити містян від гніту консьюмеризму.

Міжнародний реліз заплановано на листопад 2023 року.

Ще одну гру за фільмами Карпентера випустила відома компанія Trick or Treat Studios, яка спеціалізється на товарах горор-тематики та для святкування Гелловіну. Логічно, що заснована вона на франшизі “Гелловін” (Halloween), та конкретно оригінальному фільмі 1978 року. Грати можна як за персонажів, які намагаються вижити і сховатись, так і за Майкла Маєрса, який у свою чергу намагається непомітно підкрастися до жертви.

На прилавках та поштових відділеннях гру чекатимуть з 15 вересня 2023 року, але передзамовити її вже можна на офіційному сайті, якщо не кусатиметься ціна у 59,95$.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український ремастер Shapik: The Quest, що надихався Amanita Design, відкриває Kickstarter

Shapik: The Quest

Відбулася зустріч Спілки Провідників, присвячена святу Гелловін

Спілка Провідників main

Видавництва Vovkulaka і ArtHuss влаштовують святково-моторошний конкурс на Гелловін

Стартувало попереднє замовлення гри «Істота» за мотивами фільму Джона Карпентера

Істота

Спілка Провідників збирає друзів на Гелловінський фестиваль

Спілка провідників Гелловін

Відкрито передзамовлення на настільну гру «Алхіміки»

Алхіміки

Джон Карпентер повернувся до режисури і це одразу серіал

Джон Карпентер

У Києві відкриють першу в Україні бібліотеку настільних ігор

Бібліотека ігор 1