Джон Ву зробить ремейк свого фільму “Найманий вбивця” для Peacock

Культовий гонконгський режисер жанру “bullet ballet” Джон Ву повернеться до одного з найбільш класичних своїх сюжетів, зробивши ремейк власного фільму 1989 “Найманий вбивця” (Dip huet seung hung, буквальний переклад “Пара героїв, які проливають кров”). Після перерви у довгих п’ять років це вже другий проєкт який анонсований як нова режисерська робота Ву, адже також він працює над фільмом “Тиха ніч” (Silent Night), бойовика повністю без діалогів з Юелем Кіннаманом у головній ролі. Якщо “Тиху ніч” Ву робить разом з продюсерами “Джона Віка”, то новий “Найманий вбивця” вийде ексклюзивно на стрімінґовому сервісі Peacock у 2023 році.

За сюжетом оригінального фільму неймовірно ефективного найманого вбивцю підставляють роботодавці і він намагається зберегти життя не лише собі, а ще й сліпій співачці з нічного клубу, яку випадково осліпив. Разом з тим він не знає що робити з дружбою з чесним поліцейським.

Комусь може здатися що “Найманий вбивця” це і так ідеальний фільм якому ремейк не потрібен, проте не слід забувати, що Джон Ву без перебільшення майстер ремейку і переосмислення, та й сам “Найманий вбивця” багато чим завдячує одному з улюблених фільмів Джона Ву, не менш класичній стрічки 1967 року  “Самурай” (Le Samouraï) Жана-П’єра Мельвілля.

Джон Ву добре відомий і у царині ігор: вплив його фільмів прослідковується у багатьох “стрілялках” на кшталт серії Max Payne, та й сам режисер у 2007 році доклався до гри Stranglehold, яка є сіквелом його фільму 1992 року “Круто зварені” (Lat sau san taam). Простежуються у грі алюзії на творчість Ву загалом і зокрема й “Найманого вбивцю”.

Читайте також

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

Через карантин гонконгці протестують у Animal Crossing

Протести не лише в Гонконгу: китайці придушують мітинги у GTA Online

Predator Helios 300 (PH315-55) – преміальні ігрові ноутбуки з NVIDIA RTX 3060-3080, Intel 12 та рідким металом

predator helios 300 ua thumb

«Неймовірніша історія сексу» розкриє історію Азії та Африки із незвичного ракурсу [16+]

Неймовірніша історія сексу комікс

Epic бачить своє майбутнє за метапростором

epic games logo

Розробники Diablo 4 працюють над розв’язанням проблеми з GPU

diablo 4 lilith 2

Встигніть забрати Neurodeck: Psychological Deckbuilder безкоштовно на GOG

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: