Джордан Піл продюсуватиме рімейк культового фільму жахів “Люди під сходами”

Відомий актор, продюсер і режисер Джордан Піл, який все більше стає сучасним флагманом горрору, продюсуватиме рімейк культового фільму жахів “Люди під сходами” (The People Under the Stairs) для Universal Pictures, спільно з продюсером Віном Ронзенфельдом і студією Monkeypaw Pictures.

Оригінал вийшов у 1991 році за режисурою класика жанру Веса Крейвена (“Кошмар на вулиці В’язів”, “Крик”). Головним героєм фільму є чорношкірий проблемний підліток, який, допомагаючи пограбувати величезний старий будинок, стає його в’язнем, бо власники дома (у виконанні відомих за серіалом “Твін Пікс” Венді Робі й Еверетта Маꥳлла) теж далеко не подаруночок. Від тогочасних горрорів стрічку відрізняли декілька дуже несподіваних ідей, а також дивна атмосфера. До того, як Крейвен помер у 2015 році, він працював над концепцією серіалу за “Людьми…”, коли телевізійна адаптація його франшизи “Крик” (Scream) стала хітом на MTV.

Цьогоріч “Люди під сходами” вже ставали приводом для новин — у квітні моторошний будинок, у якому цей фільм знімався, виставили на продаж за майже 2 млн доларів США. Для порівняння будинок Баффало Біла з фільму-однолітки “Мовчання ягнят” коштує значно дешевші $298 500 (але це тому що він а) не в Лос-Анджелесі і б) розташований просто біля залізниці).

Кілька років тому Джордан Піл, як того того прославився у комедійному жанрі,  привернув увагу прихильників горору своєю дебютною режисерською роботою “Пастка” (Get Out). За ним вийшов його новий фільм “Ми” (Us), який теж був тепло прийнятий публікою і критиками. Піл також займається горрор-серіалами “Сутінкова Зона” (The Twilight Zone, переосмислення класики 1950-х рр.) і “Країна Лавкрафта” (Lovecraft Country). З Віном Ронзенфельдом вони спільно продюсували “Сутінкову зону”, серіал для YouTube Premium “Дивне місто” (Weird City), стрічку Спайка Лі “Чорний куклукскланівець” (The BlacKkKlansman) і продовження класичного вже фільму жахів 1992 року “Кендімен” (Candyman), яке повинно було вийти цьогоріч, але його перенесли на 2021 рік.

Читайте також

5:05AM: Виживастик у стилі класичних фільмів жахів

MANGUA 09: ТОП жахів в манзі та аніме або як Володимир Кузнєцов у гелловінський ґендарсвап потрапив

Дуже Страшно? Моторшна долина в кіно, анімації та відеоіграх (Пан Карпан)

Огляд Masochisia

Мор.Утопия HD виходить цього місяця та інші подробиці

Огляд SOMA

Гравці розкопали таємниці SOMA

Огляд Outlast: Whistleblower

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: