Джордж Мартін відмовився від подальшої співпраці з НВО і збирається більше часу присвятити написанню книг

Джордж Мартін, автор циклу романів «Пісня льоду й полум’я», який екранізувала і перетворила на багатосерійний надпопулярний серіал «Гра престолів» і подальший приквел до нього «Дім Драконів» студія НВО, відмовився від продовження контракту з цією телевізійною компанією 1 червня. Цим вчинком він підтримав страйк сценаристів проти свавілля кіностудій, який розпочався ще у травні, і Гільдії акторів, що приєдналася до своїх колег на початку липня. Про це він заявив на своєму офіційному сайті, де розкрив своє ставлення до подій у світі кінематографії.

Вони не дали акторам іншого вибору, як піти.
Що стосується сценаристів…, студії навіть не РОЗМОВЛЯЮТЬ з нами. Усі переговори між AMPTP (Альянс виробників кіно і телебачення) і WGA (Гильдия сценаристів Америки) припинилися ще в травні, коли почався страйк. Важко досягти будь-якої згоди, коли інша сторона навіть не сідає за стіл переговорів.

йдеться у публікації

Письменник заявляє, що не сильно постраждав від страйку і йому «є чим зайнятися». Наразі він пише сценарій до вистави «Гра престолів» і працює над редагуванням та дописуванням деяких своїх книг, серед яких шоста частина епічного роману «Пісня льоду й полум’я» — «Вітри зими», яку з нетерпінням чекають фанати серії вже понад 11 років.

І, так, так, звичайно, я працюю над WINDS OF WINTER. Майже кожен день. Писати, переписувати, редагувати, писати ще щось. Стабільний прогрес. Не так швидко, як хотілося б… звісно, ​​не так швидко, як хотілося б ВАМ… але все ж прогрес.

написав Джордж Мартін

Джордж Мартін розповів, що його рішення ніяк не впливатиме на знімальний процес другого сезону серіалу «Дім дракона», який записують здебільшого у Лондоні. Це тому, що сценарій до нього був написаний ще до початку страйку голлівудських сценаристів. Згідно з британскими законами, якщо актори розпочнуть акції підтримки своїх американських колег, то їх просто можуть звільнити або подати позов до суду за порушення умов контракту. Тому, з великою вірогідністю цей проєкт з’явиться на платформі вчасно.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гільдія акторів завершила страйк

Гільдія акторів страйк

Гільдія акторів сьогодні розпочне страйк

actors strike 3

Другий сезон The Last of Us від HBO вийде в 2025 році… якщо не буде нових страйків

the last of us hbo

Warner Bros. Discovery оголосила про розробку нового приквелу «Гри престолів»

гра престолів

Захопіть Залізний трон Вестероса у “Грі Престолів” від LUMOS Orchestra

got concert cover main

«Гаррі Поттера» чекає перезапуск — серіал від HBO

Harry Potter

Король фентезі повертається! Гра Престолів: Дім Дракона (Фентезя UA)

ЧОМУ (2)

Опубліковано тизер House of the Dragon — приквелу “Гри престолів”

House of the Dragon

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: