Джим Кері хоче погладшати у сиквелі «Їжака Соніка»

У прямій трансляції сайту Fandom, сценарист несподівано хітової екранізації відомої серії відеоігор про синього їжака, Пет Кейсі, поділився планами на сиквел. Хоч офіційного “зеленого світла” від студії ще не було, Кейсі підтвердив, що “на борту” буквально всі, від режисера Джефа Фаулера до акторів.

Щодо останніх, багатьох людей на стрімі цікавило “важливе” питання — чи потовстішає доктор Айво “Еґмен” Роботнік (якого український дубляж обізвав “Яйцемен”) у продовженні? Кейсі відповів, що Джим Кері готовий погладшати заради ролі. За допомогою спеціального гриму, звісно ж, на кшталт того, що ми бачили на Крісі Хемсворті у “Avengers: Endgame“.

Джим Кері сказав “Для другого мені знадобиться велетенський костюм товстуна”. Так що він хоче це зробити, але, я думаю, продюсери нервують з приводу того, як довго він буде буде одягати і знімати той костюм кожного дня. Джим висунув ідею, що може він [Роботнік] матиме алергічну реакцію на гриби і опухне… Подивимось, може так і зробимо.

Нагадаємо, що навіть за часів виходу контроверсійного тизера Соніка,  фінальний зовнішній вигляд Еґмена отримав переважно схвальні відгуки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

«4 мільйони годин переглядів за вихідні»: серіал про Наклза — найуспішніший реліз Paramount+

Наклз

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Що цікавого показали на Sonic Central 2023?

sonic central

Наклз отримає мінісеріал. Це краще фільмів про Соніка?

Їжак Сонік 2 Наклз

Творець Соніка визнав, що вкрав 1 000 000 $

Sonic