Джим Кері хоче погладшати у сиквелі «Їжака Соніка»

У прямій трансляції сайту Fandom, сценарист несподівано хітової екранізації відомої серії відеоігор про синього їжака, Пет Кейсі, поділився планами на сиквел. Хоч офіційного “зеленого світла” від студії ще не було, Кейсі підтвердив, що “на борту” буквально всі, від режисера Джефа Фаулера до акторів.

Щодо останніх, багатьох людей на стрімі цікавило “важливе” питання — чи потовстішає доктор Айво “Еґмен” Роботнік (якого український дубляж обізвав “Яйцемен”) у продовженні? Кейсі відповів, що Джим Кері готовий погладшати заради ролі. За допомогою спеціального гриму, звісно ж, на кшталт того, що ми бачили на Крісі Хемсворті у “Avengers: Endgame“.

Джим Кері сказав “Для другого мені знадобиться велетенський костюм товстуна”. Так що він хоче це зробити, але, я думаю, продюсери нервують з приводу того, як довго він буде буде одягати і знімати той костюм кожного дня. Джим висунув ідею, що може він [Роботнік] матиме алергічну реакцію на гриби і опухне… Подивимось, може так і зробимо.

Нагадаємо, що навіть за часів виходу контроверсійного тизера Соніка,  фінальний зовнішній вигляд Еґмена отримав переважно схвальні відгуки.

Читайте також

Кінопригоди Соніка отримають продовження

Фільм про Соніка — у SEGA вийшло?

Невеличка Пригода Капітана Мобіана – Епізод 1 (SonicivseTV Ukraine)

Невеличка Пригода Капітана Мобіана (SonicivseTV)

Тизер Garry’s Mod анімації – Капітан Мобіан

Сонік у ролі Джона Уіка

Усе про доктора Еґмена — головного ворога їжака Соніка

Враження від фільму “Їжак Сонік”

Популярне