EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Оновлення! Новина виявилась фейковою. Як повідомив користувач Westie, опублікований знімок взятий зі святкування, приуроченого до успішного проведення бета-тесту декілька тижнів тому. Ціни на внутрішньоігрових персонажів не різняться в залежності від призначення копії гри. Завдяки резонансу, який викликала ця новина, — EA оголосила про зниження цін на персонажів на 75%.

Сьогодні ігровий портал AllGamesDelta підмітив дивну особливість версії Star Wars: Battlefront II для преси. Полягає вона в різних цінах на розблокування додаткових героїв, а саме: 10000 кредитів для преси проти 60000 кредитів для звичайних гравців.

Якщо вірити користувачам, які встигли випробувати гру, то для отримання 60000 кредитів і відкриття бажаного персонажа без додаткових капіталовкладень потрібно витратити декілька десятків годин.

Star Wars: Battlefront II

EA поспішила виправдати такого роду дії, написавши звернення до фанатів на Reddit:

У такий спосіб ми хотіли викликати у гравців почуття гордості та довершеності за розблокування різних героїв.

Якщо ж говорити про вартість, то її ми вибрали, базуючись на даних, отриманих з відкритого тестування, та інших орієнтирів, обраних перед запуском. Окрім того, ми звернули увагу на дані щодо того скільки кредитів середньостатистичний гравець отримує за день і продовжимо вносити зміни та покращення, щоби бути впевненими в тому, що користувачі отримають випробування, які задовольняють їх, приносять винагороду і, звісно ж, доступні для всіх.

Ми цінуємо відгуки користувачів та їхні емоції, які вони описують на Reddit, форумах та в соціальних мережах.

Наша команда продовжить вносити зміни і спостерігати за відгуками спільноти, відповідаючи кожному настільки швидко, як ми тільки можемо.

Дана заява стала однією з наймінусованіших в історії ресурсу і вже встигла отримати 142 тисячі негативних оцінок. Воно й не дивно, повідомлення компанії звучить, мов знущання над користувачами, які не проводять у грі безліч часу та не бажають вкладати у забавку додаткові гроші.

Читайте також

Прем’єрний стрім Star Wars Jedi: Fallen Order

Відкриття D23 — Що показали, та розказали. (Оновлено)

Respawn показали Jedi Fallen Order

Mortal Kombat 11 — це просто вогонь!!! — PlayNews #355

Mortal Kombat 11

Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

EA Star Wars

PlayNews #319 — Star Wars, For Honor, Overwatch League

EA Star Wars

«Зоряні війни» від розробників Titanfall вийдуть до початку 2020

Star Wars

Обираємо ігросервіс року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне