EA потурає ігровій пресі цінами на персонажів (ОНОВЛЕНО)

Оновлення! Новина виявилась фейковою. Як повідомив користувач Westie, опублікований знімок взятий зі святкування, приуроченого до успішного проведення бета-тесту декілька тижнів тому. Ціни на внутрішньоігрових персонажів не різняться в залежності від призначення копії гри. Завдяки резонансу, який викликала ця новина, — EA оголосила про зниження цін на персонажів на 75%.

Сьогодні ігровий портал AllGamesDelta підмітив дивну особливість версії Star Wars: Battlefront II для преси. Полягає вона в різних цінах на розблокування додаткових героїв, а саме: 10000 кредитів для преси проти 60000 кредитів для звичайних гравців.

Якщо вірити користувачам, які встигли випробувати гру, то для отримання 60000 кредитів і відкриття бажаного персонажа без додаткових капіталовкладень потрібно витратити декілька десятків годин.

Star Wars: Battlefront II

EA поспішила виправдати такого роду дії, написавши звернення до фанатів на Reddit:

У такий спосіб ми хотіли викликати у гравців почуття гордості та довершеності за розблокування різних героїв.

Якщо ж говорити про вартість, то її ми вибрали, базуючись на даних, отриманих з відкритого тестування, та інших орієнтирів, обраних перед запуском. Окрім того, ми звернули увагу на дані щодо того скільки кредитів середньостатистичний гравець отримує за день і продовжимо вносити зміни та покращення, щоби бути впевненими в тому, що користувачі отримають випробування, які задовольняють їх, приносять винагороду і, звісно ж, доступні для всіх.

Ми цінуємо відгуки користувачів та їхні емоції, які вони описують на Reddit, форумах та в соціальних мережах.

Наша команда продовжить вносити зміни і спостерігати за відгуками спільноти, відповідаючи кожному настільки швидко, як ми тільки можемо.

Дана заява стала однією з наймінусованіших в історії ресурсу і вже встигла отримати 142 тисячі негативних оцінок. Воно й не дивно, повідомлення компанії звучить, мов знущання над користувачами, які не проводять у грі безліч часу та не бажають вкладати у забавку додаткові гроші.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Реліз Star Wars Battlefront Classic Collection провалився через жахливий стан мультиплеєру

Star Wars Battlefront Classic Collection

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Розробники Star Wars Jedi: Survivor хочуть зробити трилогію

star war jedi survivor

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

Quantic Dream власноруч злила подробиці Star Wars: Eclipse

quantic dream brings out the big drum with star wars eclipse