EA представили три карти з Battlefield 2042

Electronic Arts представили новий трейлер Battlefield 2042, у якому постаралися якомога краще показати три карти з гри. Компанія стверджує, що мапи були «продумані таким чином, щоб надавати гравцям унікальний досвід, який безпосередньо впливатиме на стратегію гравця та його команди».

Кожна з карт має свій унікальний ландшафт та елементи архітектури, на які гравцям можна буде залазити. Вони по своєму унікальні, однак всі три поєднує той факт, що на них проходитимуть масштабні бої до 128 людей. А тепер більш детально про кожну з них:

  • Renewal: локація розташована у Єгипетській пустелі. З одного боку карти розташована сонячна електростанція, з другого — розкішний дослідницький центр. Їх розділяє величезна стіна по всьому периметру, у якої є кілька різноманітних входів, у тому числі й контрольно-пропускний пункт, на якому часто й проходять голові сутички. Гравцям треба бути готовим як до зустрічей у відкритому полі, так і до перестрілок у головних будівлях.
  • Breakaway: ця локація перенесе гравців в Антарктику. Тут теж є дві головних площі, одна це морська платформа біля замерзлого узбережжя, і друга це оглядова станція, яка розташована високо над полем бою. Саме там й проходитиме більшість повітряних боїв. Наземні бої ж проходитимуть на льодяних платформах, які з’єднані між собою зіплайнами і мотузковими мостами.
  • Discarded: ця карта висадить гравців у затопленому селі, що розташоване вздовж західного узбережжя Індії. Тут гравцям доведеться проводити бої серед вантажних контейнерів, які будуть гарним укриттям, та на розібраному каркасі корабля «Колоса». Також, окрім загрози зі сторони свої ворогів, також варто побоюватися торнадо, яке може обрушитися на вас в будь-який момент.

Разом з Renewal, Breakaway та Discarded у Battlefield 2042 на релізі буде 7 карт та 10 спеціалістів, половину з яких Electronic Arts показала раніше цього місяця. Більше контенту обіцяють у сезонних оновленнях.

Реліз Battlefield 2042 відбудеться 19 листопада на ПК (через Steam, Origin та EGS), PlayStation 5 та Xbox X|S. Розробники працюють над кросплеєм між ПК та консолями. Реліз на PlayStation 4 та Xbox One теж відбудеться, однак з обмеженнями — не буде кросплею та режиму на 128 гравців.

Читайте також

У FIFA 23 також не буде російських команд

FIFA

Понад 700 команд і жіночий футбол: стали відомі подробиці FIFA 23

FIFA 23

Нова Skate буде безкоштовною

skate

У наступній Battlefield знову буде сюжетна кампанія. А ЗСУ?

battlefield

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: