EA скасували вже третю гру за мотивами Star Wars

Ми всі вже не раз чули про скасовані ігри за мотивами “Зоряних Війн” — до релізу Star Wars Jedi: Fallen Order (огляд) ходили чутки про два таких проекти. Та як виявилося, нещодавно ЕА закрили і третю гру.

Проект носив кодову назву Viking, і був не окремою грою, а відгалуженням серії Star Wars: Battlefront. Розробляли його спільними зусиллями студії EA Vancouver та Criterion Games. Реліз мав відбутися восени цього року, незадовго до виходу на ринок консолей наступного покоління. Розробка мала зайняти півтора року.

З одного боку, саме напружені терімни розробки стали ключовою причиною скасування гри. EA Vancouver вирішили передати керівництво розробкою колегам з Criterion, але це виявилося не так легко через те, що ігротворчі студії знаходяться у різних кінцях земної кулі. Координація розкиданих команд потребувала додаткового часу та зусиль у процесі розробки, тому проект довелося скасувати.

Втім, є й інша причина, куди вагоміша. ЕА не така ризикова, як Disney з її “Мандалорцем”, і хоче капіталізувати тільки найочевидніші атрибути далеко-далекої галактики — Силу, джедаїв, світлові мечі тощо. А всі скасовані проекти були саме про інший бік “Зоряних Війн” — про контрабандистів, пілотів та космічних найманців. І така тематика, на думку ЕА, навряд чи зможе гарантувати масовий успіх проектів.

Хай там як, зараз триває розробка двох ігор за мотивами Star Wars: першою є продовження Fallen Order, а друга — поки неанонсована невеличка пригодницька гра від EA Motive.

Читайте також

У Steam триває розпродаж ігор за мотивами Star Wars

У Steam-версії Star Wars: Battlefront нарешті запрацював мультиплеєр

star wars battlefront 2004

Класична Star Wars Battlefront (2004) з’явилась в GoG та Steam

Огляд Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

PlayNews #287 — Star Wars: Battlefront II, Tencent…

Star Wars Battlefront II: трейлер, дата виходу та режими

EA розповіла про друге DLC та новий контент до Star Wars Battlefront

Доповнення Outer Rim до Star Wars Battlefront уже незабаром

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: