web analytics

Ексклюзивне фото українського стімпанк коміксу “Воля”

Ми вже неодноразово розповідали про безліч українських коміксів, що готуються до виходу, чи вже гріють полички крамничок, які з’являються і набирають популярності у всіх куточках України. Та, хоч комікс-культура прийшла до нас геть нещодавно, вона стрімко розвивається, і вже невдовзі світу буде представлений новий комікс від видавництва Asgardian, під назвою “Воля”.

Комікс не йде стопами попередникіvaKh3BTbQWoв, і відкриє для читачів новий, раніше не бачений, сеттінґ стімпанкової альтернативної історії. Автори задалися питанням: “а що, якби в свій час УНР не здала позиції? Що б чекало на наш народ, і чи можливий потужний ефект метелика, який змінив би долі мільйонів людей?!”. Відповідь ми отримаємо дуже скоро, адже презентація обкладинки “Волі” і другої частини “Звитяги” відбудеться вже 14 травня, на київському Комік Коні.

В той час редакція PlayUА не марнує часу і, в результаті блискучої роботи загонів розвідки, нам вдалося зробити маленьке фото обкладинки на якому можна побачити дивакуватого танка витриманого у кращих традиціях жанру.

Реліз коміксу запланований на 2017-ий рік, і, ми запевняємо, що його варто очікувати. Видавництво Asgardian вже давно зарекомендувало себе як надійний постачальник якісного українського мальопису, адже з під їх пера вийшли такі шедеври як “Максим Оса” та “Звитяга”. “Максим Оса” в свою чергу набув величезної популярності, і геть нещодавно видавництво замовило свіжий тираж іменитого коміксу. Особливо нетерплячих автори запрошують на київський Комік Кон де можна буде придбати плакати за мотивами коміксу з автографом головного автора проекту. Також видавництво розшукує художника-коміксиста для нового проекту, і якщо ваші руки ростуть з правильного місця – зконтактуйтеся з Asgardian в їх офіційний групах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3 Sackboy

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

PlayStation опублікувала та видалила демо Stellar Blade, але інтернет все пам’ятає

stellar blade

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home

Rise of the Ronin показала ігролад в дусі Assasin’s Creed з японським колоритом

Rise of the Ronin

ЧУТКИ: Microsoft планує портувати свої ексклюзиви на платформи конкурентів

switch vs ps vs xbox

Twig, Public Domain,The Rocketeer. UA Comix розкрила іноземні видання, які видасть для українців у новому році

UA Comix