Ексклюзивне фото українського стімпанк коміксу “Воля”

Ми вже неодноразово розповідали про безліч українських коміксів, що готуються до виходу, чи вже гріють полички крамничок, які з’являються і набирають популярності у всіх куточках України. Та, хоч комікс-культура прийшла до нас геть нещодавно, вона стрімко розвивається, і вже невдовзі світу буде представлений новий комікс від видавництва Asgardian, під назвою “Воля”.

Комікс не йде стопами попередникіvaKh3BTbQWoв, і відкриє для читачів новий, раніше не бачений, сеттінґ стімпанкової альтернативної історії. Автори задалися питанням: “а що, якби в свій час УНР не здала позиції? Що б чекало на наш народ, і чи можливий потужний ефект метелика, який змінив би долі мільйонів людей?!”. Відповідь ми отримаємо дуже скоро, адже презентація обкладинки “Волі” і другої частини “Звитяги” відбудеться вже 14 травня, на київському Комік Коні.

В той час редакція PlayUА не марнує часу і, в результаті блискучої роботи загонів розвідки, нам вдалося зробити маленьке фото обкладинки на якому можна побачити дивакуватого танка витриманого у кращих традиціях жанру.

Реліз коміксу запланований на 2017-ий рік, і, ми запевняємо, що його варто очікувати. Видавництво Asgardian вже давно зарекомендувало себе як надійний постачальник якісного українського мальопису, адже з під їх пера вийшли такі шедеври як “Максим Оса” та “Звитяга”. “Максим Оса” в свою чергу набув величезної популярності, і геть нещодавно видавництво замовило свіжий тираж іменитого коміксу. Особливо нетерплячих автори запрошують на київський Комік Кон де можна буде придбати плакати за мотивами коміксу з автографом головного автора проекту. Також видавництво розшукує художника-коміксиста для нового проекту, і якщо ваші руки ростуть з правильного місця – зконтактуйтеся з Asgardian в їх офіційний групах.

Читайте також

Проходження демки Final Fantasy VII Remake уже є на YouTube

Cyberpunk 2077 українською мовою! Але поки лише частково…

Огляд коміксу «Фафгрд та Сірий Мишолов»

Фафгрд та Сірий Мишолов

Серед овець, Сага, Відродження — Дайджест коміксів #08

Дайджест коміксів

Подкаст «Баляндраси» #30 – Олександр Корешков

Примірник найпершого коміксу Marvel продано на аукціоні за 1,26 млн доларів

First Marvel Comics

Огляд мальописа «Серед Овець» Книга 1

Шість хибних уявлень про комікси

Популярне