Ексклюзивне фото українського стімпанк коміксу “Воля”

Ми вже неодноразово розповідали про безліч українських коміксів, що готуються до виходу, чи вже гріють полички крамничок, які з’являються і набирають популярності у всіх куточках України. Та, хоч комікс-культура прийшла до нас геть нещодавно, вона стрімко розвивається, і вже невдовзі світу буде представлений новий комікс від видавництва Asgardian, під назвою “Воля”.

Комікс не йде стопами попередникіvaKh3BTbQWoв, і відкриє для читачів новий, раніше не бачений, сеттінґ стімпанкової альтернативної історії. Автори задалися питанням: “а що, якби в свій час УНР не здала позиції? Що б чекало на наш народ, і чи можливий потужний ефект метелика, який змінив би долі мільйонів людей?!”. Відповідь ми отримаємо дуже скоро, адже презентація обкладинки “Волі” і другої частини “Звитяги” відбудеться вже 14 травня, на київському Комік Коні.

В той час редакція PlayUА не марнує часу і, в результаті блискучої роботи загонів розвідки, нам вдалося зробити маленьке фото обкладинки на якому можна побачити дивакуватого танка витриманого у кращих традиціях жанру.

Реліз коміксу запланований на 2017-ий рік, і, ми запевняємо, що його варто очікувати. Видавництво Asgardian вже давно зарекомендувало себе як надійний постачальник якісного українського мальопису, адже з під їх пера вийшли такі шедеври як “Максим Оса” та “Звитяга”. “Максим Оса” в свою чергу набув величезної популярності, і геть нещодавно видавництво замовило свіжий тираж іменитого коміксу. Особливо нетерплячих автори запрошують на київський Комік Кон де можна буде придбати плакати за мотивами коміксу з автографом головного автора проекту. Також видавництво розшукує художника-коміксиста для нового проекту, і якщо ваші руки ростуть з правильного місця – зконтактуйтеся з Asgardian в їх офіційний групах.

Читайте також

Лара Крофт на максималках. Огляд коміксу «Пані Небезпека»

Пані Небезпека

«Серед Овець» Випуск 04 | Огляд мальопису

Огляд комікса “Троє Проти Зла. Частина 2” + РОЗІГРАШ

«Пані Небезпека» | Огляд коміксу Дж. Скотта Кемпбелла

Vovkulaka видасть український комікс «Крук»

Крук

Розробники S.T.A.L.K.E.R. поділилися коміксом за мотивами гри

Комікси за мотивами Horizon Zero Dawn побачать світ улітку

Horizon Zero Dawn

Комікс God of War: Fallen God розповість про події між 3 і 4 частиною гри

God of War: Fallen God

Популярне