Експрезидент Nintendo висловився в підтримку використання блокчейну у відеоіграх

Під час своєї промови на SXSW (великий щорічний медіа-фестиваль), колишній президент та COO Nintendo, Реджі Фіз-Еме, висловився на підтримку використання блокчейну в відеоіграх. Він вірить, що ця технологія може спрацювати в царині інтерактивних розваг, якщо правильно її імплементувати.

Для ілюстрації цієї тези, Реджі використав приклад з Animal Crossing:

Я говорю про це як гравець, що може вкласти 50 годин в гру, 100 годин в гру, а часом і 300 годин… коли я буду готовим рухатися далі, хіба не було б круто мати змогу монетизувати те, що я створив у грі за цей час? Я певен, що знайшлися б покупці, якби я захотів продати свій острів у Animal Crossing з останньої частини для Switch. І я б хотів мати змогу монетизувати це. Інтегрована у код та розробку технологія блокчейну дала б мені таку змогу.

Та він наголосив, що хоч і вірить у технологію, важливою складовою її успішності це підхід до інтеграції, який дасть переваги гравцю. Адже розробники можуть зробити все так, що єдиним нововведенням стане можливість для них ефективніше заробляти гроші.

У нещодавньому звіті перед інвесторами, Nintendo уже заявляла, що зацікавлена у NFT та Метаверсі. Тож є чимала імовірність того, що компанія уже працює над чимось, що схоже на описаний Реджі Фіз-Еме приклад.

Серед ігрових компаній уже є ті, хто застосовує технології блокчейну в своїх іграх, серед них наприклад Atari та Konami. Втім, поки це не набуло широкого поширення, а гравці ставляться до ідеї в кращому випадку скептично. Сприймають це як чергову ідею з ефективної інтеграції мікроплатежів.

Читайте також

Суверенний фонд Саудівської Аравії став акціонером Nintendo

Nintendo Switch

Соулс-лайк з крабами та Gunbrella: Що Nintendo показала на свіжому Indie World

Another Crab's Treasure

Схоже, Metroid Dread стала найпродаванішою грою серії

Metroid Dread

Мультфільм про сантехніка Маріо перенесено на 2023 рік

Super Mario Bros.

Готуйте Сплатершоти: Splatoon 3 вийде у вересні

Splatoon 3

Switch без Switch-а — Огляд Nintendo Switch Lite

Switch Lite

Реліз Xenoblade Chronicles 3 відбудеться на два місяці раніше очікуваного

Xenoblade Chronicles 3

Фанати відреставрували першу в історії кіноадаптацію гри

Super Mario Bros. - The Great Mission to Rescue Princess Peach

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: