Експрезидент Nintendo висловився в підтримку використання блокчейну у відеоіграх

Під час своєї промови на SXSW (великий щорічний медіа-фестиваль), колишній президент та COO Nintendo, Реджі Фіз-Еме, висловився на підтримку використання блокчейну в відеоіграх. Він вірить, що ця технологія може спрацювати в царині інтерактивних розваг, якщо правильно її імплементувати.

Для ілюстрації цієї тези, Реджі використав приклад з Animal Crossing:

Я говорю про це як гравець, що може вкласти 50 годин в гру, 100 годин в гру, а часом і 300 годин… коли я буду готовим рухатися далі, хіба не було б круто мати змогу монетизувати те, що я створив у грі за цей час? Я певен, що знайшлися б покупці, якби я захотів продати свій острів у Animal Crossing з останньої частини для Switch. І я б хотів мати змогу монетизувати це. Інтегрована у код та розробку технологія блокчейну дала б мені таку змогу.

Та він наголосив, що хоч і вірить у технологію, важливою складовою її успішності це підхід до інтеграції, який дасть переваги гравцю. Адже розробники можуть зробити все так, що єдиним нововведенням стане можливість для них ефективніше заробляти гроші.

У нещодавньому звіті перед інвесторами, Nintendo уже заявляла, що зацікавлена у NFT та Метаверсі. Тож є чимала імовірність того, що компанія уже працює над чимось, що схоже на описаний Реджі Фіз-Еме приклад.

Серед ігрових компаній уже є ті, хто застосовує технології блокчейну в своїх іграх, серед них наприклад Atari та Konami. Втім, поки це не набуло широкого поширення, а гравці ставляться до ідеї в кращому випадку скептично. Сприймають це як чергову ідею з ефективної інтеграції мікроплатежів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Octopath Traveler тимчасово зникла з крамниці Nintendo

Octopath Traveler

Nintendo хоче засудити розробників емулятора Switch

маріо

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Чутки: Наступника Switch відклали на початок 2025 року

Nintendo Switch 2

Take-Two Interactive продовжує чудово заробляти на GTA V та мобільних іграх

take two

Чутки: Наступника Nintendo Switch планують анонсувати у березні, а випустити восени

switch

Серія Battlefield з’явиться на консолях Nintendo, натякнув CEO Electronic Arts

Battlefield

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: