web analytics

Elden Ring: Shadow of the Erdtree придбали 5 000 000 гравців за перший тиждень

Студія FromSoftware подякувала усім 5 мільйонам гравців, які придбали доповнення Shadow of the Erdtree для Elden Ring усього за тиждень після його релізу.

Враховуючи загальні продажі гри в 25 мільйонів, можна дійти до висновку, що цілих 20% власників Elden Ring придбали й доповнення. Подібні цифри вражають з тим урахуванням, що за тиждень до випуску DLC лише третина гравців могла отримати доступ до нього, бо перемогла необхідних босів, Моґа й Радана.

Втім, попри високі оцінки від преси, на старті користувацький рейтинг Shadow of the Erdtree в Steam склав усього 60%. І складність тут ні до чого — на неї насправді жалілася мізерна частка покупців, тоді як здебільшого це був рев’юбомбінг китайців, які отримували блокування через збій у системі Easy Anti-Cheat. Зараз відгуки почали покращуватися зі змішаних до переважно схвальних, а загальний рейтинг доповнення вже складає 70%.

Покращенню відгуків також сприяв і перший патч, з яким владнали деякі технічні перепони й збалансували систему уламків, що підсилюють персонажа. За задумом розробників, гравці спершу мали би досліджувати світ, збирати уламки і лише тоді йти на нових босів, але багато хто вирішив просто перти на босів, за що дорого поплатився. Тож FromSoftware зробили ці уламки ще потужнішими, щоби ті гравці, які скаржаться на зависоку складність доповнення ну вже гарантовано відволіклися б від головного сюжету й узялися досліджувати масштабний світ Shadow of the Erdtree.

Нагадаємо, що Shadow of the Erdtree для Elden Ring вже доступне на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One і ПК в крамниці Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Мод Graceborne перетворює Elden Ring на Bloodborne

graceborne

Capcom придбала анімаційну студію Minimum Studios

capcom

«Це не DLC, а повноцінна гра»: Shadow of the Erdtree стало найвище оціненим доповненням в історії

shadow of the erdtree