Embracer Group розмірковує над продажем Gearbox — розробників Borderlands

Шведська холдингова компанія Embracer Group працює з інвестиційними банками Goldman Sachs та Aream & Co, щоб знайти покупця Gearbox Entertainment. Про це пише видання Reuters, посилаючись на анонімні джерела.

Цікаво, що акції Gearbox зросли після того, як з’явилися подібні новини. Усе це відбувається на фоні реструктуризації Embracer Group та закриття студії Volition Games, що створила Saints Row. Власне, у звіті йдеться наступне:

«Embracer розмірковує над продажем компанії, що відома шутером від першої особи Borderlands, адже у цьому зацікавилася сторонні компанії»

Gearbox Software відома такими іграми, як кооперативний лутер-шутер Borderlands 3 (огляд) та його спінофом Tiny Tina’s Wonderlands. Щодо Gearbox Publishing, вони є видавцем Remnant 2 та майбутнього Homeworld 3. Варто зазначити, що згаданий видавничий відділ Gearbox також потерпав від звільнень.

Тим не менш, немає 100% імовірності, що продаж відбудеться, а також невідомо, хто саме зацікавився у придбанні Gearbox Entertainment. Embracer Group, Goldman Sachs і Aream & Co відмовилися від коментарів виданню Reuters стосовно цієї події.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group почала активно оптимізувати накопичені активи

embracer

Gearbox придбала студію, що спеціалізується на 3D-технологіях

Gearbox

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Автор Borderlands продає свої сорочки на благодійному аукціоні

Borderlands 3

Чутки: Продовження Tales from the Borderlands вийде в жовтні

Tales from the Borderlands

Перші скріншоти нової Alone Іn The Dark

alone in the dark 1

Саудівська Аравія придбала шматочок Embracer Group за 1 млрд доларів

Embracer Group

Понад півмільйона людей придбало Evil Dead: The Game за перших 5 днів з моменту релізу

Evil Dead: The Game

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: