web analytics

Embracer Group втратила 1,7 млрд доларів за 2023 рік

Холдинг Embracer Group виклав звіт за минулий фінансовий рік (з квітня 2023 по березень 2024), де поділився “успіхами” після реструктуризації.

Фінансовий рік закінчився чистими збитками у розмірі 1,7 млрд доларів, тоді як торік компанія отримала дохід у розмірі 415 млн доларів. При цьому сектори ПК, консольних, мобільних, настільних і сервісних ігор не знижували темпів росту й показали високі прибутки. Особливо сектор настільних ігор, що приніс 1,38 млрд доларів. На другому місці — ПК і консольні ігри, які принесли 1,34 млрд доларів, зокрема 644,4 млн доларів було зароблено на раніше випущених проєктах.

Останні ігри під видавництвом THQ Nordic, а саме перезапуск Alone in the Dark (2024) (наш огляд), Outcast – A New Beginning і South Park: Snow Day! не виправдали очікувань. Проте Tomb Raider I-III Remastered і Deep Rock Galactic: Survivor навпаки показали себе краще, ніж прогнозувалося. Також було озвучено, що Dead Island 2 розійшлася накладом у 3 млн копій, а загалом зіграло в неї 7 млн гравців, з яких більшість через підписку Game Pass.

До кінця березня 2025 Embracer Group планує випустити щонайменше 70 ігор, зокрема Killing Floor 3, Kingdom Come: Deliverance II, Deep Rock Galactic: Rogue Core, Gothic Remake, Titan Quest 2, а також три важливі поки неанонсовані гри. Окремо було сказано, що компанія хоче розвивати серії Darksiders, Dead Island, Deep Rock Galactic, Kingdom Come: Deliverance, Killing Floor, The Lord of the Rings, Metro, Remnant, Satisfactory, Tomb Raider і Wreckfest.

Також додатково підтвердили, що реструктуризація завершилась. Було звільнено 4532 співробітника, закрито 44 студії та скасовано 80 ігор. Як говорилося раніше, холдинг продовжує розділення на три незалежні компанії.

Після викладення фінансового звіту акції Embracer Group впали в ціні на 9,19%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo найняла понад 400 співробітників за останній рік

nintendo mario

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

lego horizon

Команда Dead by Daylight втратить 95 працівників внаслідок перебудови

Dead by Daylight

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2