Embracer Group купить Perfect World, видавництво коміксів Dark Horse та вже купила студію 3D-анімації DIGIC Pictures

Embracer Group викуплять частину Perfect World. Від назви Perfect World відмовляться та приєднають компанію до Gearbox Entertainment. Серед ігор, які розробили Perfect World є MMO Neverwinter, Star Trek Online і Champions Online.

Також Embracer Group домовились про придбання Dark Horse — великого видавництва коміксів, артбуків і різного мерчу. Їй належать права на «Гелбоя», «Місто Гріхів», «Академію “Парасоля”» й інші. Dark Horse стане десятою операційною групою Embracer Group і буде й далі працювати під цією назвою. Нагадаємо, що влітку 2021 Dark Horse відкрили підрозділ, який спеціалізується на розробці ігор, який теж приєднається до Embracer Group.

Раніше Embracer Group розповіли про придбання DIGIC Pictures, — студії 3D анімації, яка займалася великою кількістю CGI трейлерів для ігор, серед яких є трейлер доповнення «Dawn of Ragnarök» для гри Assassin’s Creed Valhalla та трейлер «Witcher 3: Wild Hunt». Також вони взяли участь у створенні епізоду «Таємна війна» антології «Любов, смерть і роботи».

Студія приєднається до складу Saber Interactive, в яку вже входять New World Interactive, Aspyr та 4A Games. Після придбання, DIGIC Pictures продовжить надавати послуги як стороннім компаніям, так і внутрішнім студіям Embracer Group.

Автор: Артем Семенюк

Читайте також

Понад півмільйона людей придбало Evil Dead: The Game за перших 5 днів з моменту релізу

Evil Dead: The Game

Crystal Dynamics допомагають створювати перезапуск Perfect Dark

Perfect Dark

Biomutant продалася накладом у мільйон примірників

Biomutant

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Комікс “Відьмак. Плоть і Пломінь” нарешті отримав остаточну дату виходу

Відьмак. Плоть і Пломінь

Dark Horse Comics почнуть займатися іграми

За мотивами Far Cry випустять серію коміксів

Little Nightmares 3 не буде… Поки що

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: