Embracer Group купить Perfect World, видавництво коміксів Dark Horse та вже купила студію 3D-анімації DIGIC Pictures

Embracer Group викуплять частину Perfect World. Від назви Perfect World відмовляться та приєднають компанію до Gearbox Entertainment. Серед ігор, які розробили Perfect World є MMO Neverwinter, Star Trek Online і Champions Online.

Також Embracer Group домовились про придбання Dark Horse — великого видавництва коміксів, артбуків і різного мерчу. Їй належать права на «Гелбоя», «Місто Гріхів», «Академію “Парасоля”» й інші. Dark Horse стане десятою операційною групою Embracer Group і буде й далі працювати під цією назвою. Нагадаємо, що влітку 2021 Dark Horse відкрили підрозділ, який спеціалізується на розробці ігор, який теж приєднається до Embracer Group.

Раніше Embracer Group розповіли про придбання DIGIC Pictures, — студії 3D анімації, яка займалася великою кількістю CGI трейлерів для ігор, серед яких є трейлер доповнення «Dawn of Ragnarök» для гри Assassin’s Creed Valhalla та трейлер «Witcher 3: Wild Hunt». Також вони взяли участь у створенні епізоду «Таємна війна» антології «Любов, смерть і роботи».

Студія приєднається до складу Saber Interactive, в яку вже входять New World Interactive, Aspyr та 4A Games. Після придбання, DIGIC Pictures продовжить надавати послуги як стороннім компаніям, так і внутрішнім студіям Embracer Group.

Автор: Артем Семенюк

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Embracer Group скасувала 15 ігор і продовжує втрачати гроші

embracer

Embracer Group розмірковує над продажем Gearbox — розробників Borderlands

borderlands 3

Перезапуск Perfect Dark не зміг зрушити з місця за понад 5 років розробки

Perfect Dark Reboot

Embracer Group почала активно оптимізувати накопичені активи

embracer

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Перші скріншоти нової Alone Іn The Dark

alone in the dark 1

Саудівська Аравія придбала шматочок Embracer Group за 1 млрд доларів

Embracer Group

Понад півмільйона людей придбало Evil Dead: The Game за перших 5 днів з моменту релізу

Evil Dead: The Game

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: