ESRB введе окрему позначку для ігор із мікротранзакціями

Суперечки про те чи слід вважати лутбокси формою азартних ігор, чи ні сягнули свого піку з виходом Star Wars Battlefront 2 і не стихають й досі. Та Entertainment Software Rating Board уже встигла визначитися зі своєю позицією. Організація не вважає лутбокси та внутрішньоігрові мікроплатежі формами азартних ігор, але відтепер ігри, що міститимуть ці ,обридші рядовому ґеймеру речі, споряджатимуться позначкою «In-Game Purchases».

Точної дати, коли вона з’явиться — невідомо, обіцяють ввести її найближчим часом. Вона розміщуватиметься на коробках з іграми, поряд із позначкою рейтингу, який також визначає ESRB. Насамперед, організація прагне донести інформацію про внутрішньоігрові платежі до батьків юних ґеймерів, які куплять гру для дитини. Окрім позначки, ESRB створила інтернет-ресурс, де можна знайти інструкцію щодо налаштування політик батьківського контролю й ознайомитися з різними видами мікротранзакцій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Страшні вікові рейтинги і у що грати дітям (Nikattica)

5864e0c7 4683 4d57 8d8d 2a836064351f

Цензура в Україні та світі. Заборона Mortal Kombat 11. Поява вікових рейтингових систем (Артем Лис)

Цензура та mk 4 3

Кратос не добиратиме слів: God of War Ragnarök отримала віковий рейтинг Mature 17+

God of War: Ragnarök

У Diablo 4 будуть мікроплатежі

Diablo IV

Про лутбокси тепер попереджатимуть заздалегідь у рейтингу ESRB

ESRB

Halo Infinite ймовірно матиме «інвестиційний характер» мікроплатежів

Halo Infinite

PlayNews #305 — Loot box’и, PUBG…

Overwatch loot box

В Killing Floor 2 з’являться мікроплатежі