Про лутбокси тепер попереджатимуть заздалегідь у рейтингу ESRB

Рейтингові агенства відеоігор давно знають про лутбокси у іграх, і давно планували попереджувати гравців про їх наявність у проектах. Нарешті цей задум реалізовано. Раніше ESRB повідомляли лише про покупки всередині гри, але ніяк не про можливість отримати за гроші випадковий внутрішньоігровий предмет.

Найближчим часом ESRB попереджатиме про наявність кейсів, лутбоксів та подібних речей за допомогою напису «Внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)».

Цей новий інтерактивний елемент, ” внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)”, буде призначений будь-якій грі, яка містить пропозиції на покупку цифрових товарів або нагород за реальну валюту (або за віртуальні монети чи інші форми внутрішньоігрової валюти), які можуть бути придбані за валюту реального світу), про які гравець не знає до покупки певних цифрових товарів або нагород (наприклад, лутбокси, пакети предметів тощо).

“Внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)” буде призначатися всім іграм, які включають в себе покупки з будь-якими елементами, в тому числі лутбокси, колоди предметів або карт, призові рулетки, скрині зі скарбами, тощо. Ігри, які мають сповіщення про покупки в грі (включно з випадковими предметами), можуть також містити інші нерандомізовані платні елементи.

З оголошення ESRB

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Страшні вікові рейтинги і у що грати дітям (Nikattica)

5864e0c7 4683 4d57 8d8d 2a836064351f

Цензура в Україні та світі. Заборона Mortal Kombat 11. Поява вікових рейтингових систем (Артем Лис)

Цензура та mk 4 3

Кратос не добиратиме слів: God of War Ragnarök отримала віковий рейтинг Mature 17+

God of War: Ragnarök

FIFA 23 не позбудеться лутбоксів… бо гравці їх люблять

FIFA 23

Лутбокси зникнуть з крамниці Overwatch цього місяця

лутбокс

NFT-безумство крокує планетою: Atari доєдналися до крипто-вакханалії

Atari

Electronic Arts заманюватимуть гравців FIFA 21 у режим з лутбоксами

FIFA 2021

У Call of Duty: Modern Warfare не буде лутбоксів, тільки Battle Pass

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: