Про лутбокси тепер попереджатимуть заздалегідь у рейтингу ESRB

Рейтингові агенства відеоігор давно знають про лутбокси у іграх, і давно планували попереджувати гравців про їх наявність у проектах. Нарешті цей задум реалізовано. Раніше ESRB повідомляли лише про покупки всередині гри, але ніяк не про можливість отримати за гроші випадковий внутрішньоігровий предмет.

Найближчим часом ESRB попереджатиме про наявність кейсів, лутбоксів та подібних речей за допомогою напису «Внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)».

Цей новий інтерактивний елемент, ” внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)”, буде призначений будь-якій грі, яка містить пропозиції на покупку цифрових товарів або нагород за реальну валюту (або за віртуальні монети чи інші форми внутрішньоігрової валюти), які можуть бути придбані за валюту реального світу), про які гравець не знає до покупки певних цифрових товарів або нагород (наприклад, лутбокси, пакети предметів тощо).

“Внутрішньоігрові покупки (включно з випадковими предметами)” буде призначатися всім іграм, які включають в себе покупки з будь-якими елементами, в тому числі лутбокси, колоди предметів або карт, призові рулетки, скрині зі скарбами, тощо. Ігри, які мають сповіщення про покупки в грі (включно з випадковими предметами), можуть також містити інші нерандомізовані платні елементи.

З оголошення ESRB

 

Читайте також

У Call of Duty: Modern Warfare не буде лутбоксів, тільки Battle Pass

Ніяких лутбоксів у Need for Speed: Heat

15 європейських регуляторів азартних ігор об’єдналися проти лутбоксів та сайтів-рулеток

case

Лутбокси та азартні ігри однаково діють на ваш мозок

лутбокс

ESRB введе окрему позначку для ігор із мікротранзакціями

lootbox

PlayNews #305 — Loot box’и, PUBG…

Overwatch loot box

Не бачити вам дорослих ігор на Twitch

Чому Batman: Arkham Knight присудили рейтинг “М”?