web analytics

FIFA анонсувала чемпіонат світу з Rocket League… але без України

Футбольна федерація FIFA, втративши зв’язок (і заодно чималі гроші) з EA Sports, взялася за іншу відому футбольну гру — Rocket League (наш огляд). Та ще й відразу анонсувала чемпіонат світу!

Звісно, формально це робиться, щоби «стимулювати глобальне зростання кіберспортивного футболу у всьому світі». Але насправді причина анонсу більш прозаїчна — завдяки славі Rocket League FIFA просто хоче вхопити собі шматок хоч якоїсь медійної уваги, зважаючи, що EA продовжує показувати, як же добре їм живеться без кодла корумпованих старперів FIFA й нещодавно додала у FC24 режим, присвячений Євро-2024 з актуальними складами учасників й оформлення стадіонів.

FIFA, схоже, так сильно квапилася владнати основні домовленості на час Євро, що анонс чемпіонату світу з Rocket League позбавлений будь-яких подробиць. Усе, що ми знаємо, — організатори запросять 16 національних команд по 4 гравці в кожній (3 в основі + й запасний)… і все. Дати проведення, місце, формат, призовий фонд — усе це мають оголосити згодом.

До всього, FIFA відбиратиме країни-учасниці за загальною кількістю гравців у Rocket League й успішністю представників цих країн на місцевих і міжнародних офіційних змаганнях Rocket League Majors. А далі вже асоціації відібраних країн проводимуть кваліфікації за потреби, щоби визначити остаточний склад збірної

І для України в цих критеріях нема нічого хорошого. За кількістю зароблених призових у кіберспортивному сегменті Rocket League Україна посідає аж 80-те місце у світі, а наш найуспішніший (і на жаль, єдиний) про-гравець Андрій Рибак наразі в інактиві. Тому шанси побачити представників України на цьому чемпіонаті світу майже нульові.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA Sports FC 25 дасть можливість тонко налаштовувати поведінку гравців

p.ua.fc25

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

dyloch brooks

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

1718440506167

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

ВиНеЗнали

Євген Коноплянка заснував нову українську команду з Counter-Strike 2

p.ua.kono.efc

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther