Final Fantasy XV: новий трейлер та вміст Crown Update

Square Enix щосили готується до виходу Final Fantasy XV, що відбудеться 29 листопада, а вчора на YouTube-каналі видавця зʼявився свіжий трейлер, що розповість гравцеві все, що треба знати про епічну мандрівку чарівним світом Еоса. На глядачів чекають подробиці ігрової історії, знайомство з головними героями гри, системою бою та закляттями.

Також зʼясувалося, що містить безкоштовне оновлення Crown Update, що можна буде завантажити відразу після виходу гри. Цей приємний додаток — результат праці команди розробки після завершення робіт над мастер-диском. Crown Update зробить поведінку камери в бою зручнішою, дозволить ділитися ігровими фотографіями у реальних соцмережах, додасть сюжетні сцени з попереднього трейлеру і Kingslaive: Final Fantasy XV та ще купу всього.

Тим часом продажі гри розпочалися раніше призначеної дати в деяких країнах, зокрема в Перу та ОАЕ. Керівник проекту Хаджіме Табата через це навіть звернувся до гравців з проханням не спойлерити до виходу гри та застереженням: якщо хочете повністю насолодитися грою і не спаплюжити нашу працю — дочекайтеся офіційного виходу замість передчасного перегляду чужого ігроладу. Повний текст звернення можна прочитати тут.

Читайте також

Sony показала купу скріншотів рімейку Final Fantasy VII

Final Fantasy VII та подальші ігри серії з’являться у Xbox Game Pass

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV Windows Edition вийде в березні

Стала відомою дата другого відкритого бета-тесту Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT

World of Final Fantasy прямує на ПК

World of Final Fantasy

Всі трейлери Sony з Paris Games Weekend 2017

Paris Games Weekend 2017