Final Fantasy XV: новий трейлер та вміст Crown Update

Square Enix щосили готується до виходу Final Fantasy XV, що відбудеться 29 листопада, а вчора на YouTube-каналі видавця зʼявився свіжий трейлер, що розповість гравцеві все, що треба знати про епічну мандрівку чарівним світом Еоса. На глядачів чекають подробиці ігрової історії, знайомство з головними героями гри, системою бою та закляттями.

Також зʼясувалося, що містить безкоштовне оновлення Crown Update, що можна буде завантажити відразу після виходу гри. Цей приємний додаток — результат праці команди розробки після завершення робіт над мастер-диском. Crown Update зробить поведінку камери в бою зручнішою, дозволить ділитися ігровими фотографіями у реальних соцмережах, додасть сюжетні сцени з попереднього трейлеру і Kingslaive: Final Fantasy XV та ще купу всього.

Тим часом продажі гри розпочалися раніше призначеної дати в деяких країнах, зокрема в Перу та ОАЕ. Керівник проекту Хаджіме Табата через це навіть звернувся до гравців з проханням не спойлерити до виходу гри та застереженням: якщо хочете повністю насолодитися грою і не спаплюжити нашу працю — дочекайтеся офіційного виходу замість передчасного перегляду чужого ігроладу. Повний текст звернення можна прочитати тут.

Читайте також

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV Windows Edition вийде в березні

Стала відомою дата другого відкритого бета-тесту Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT

World of Final Fantasy прямує на ПК

World of Final Fantasy

Всі трейлери Sony з Paris Games Weekend 2017

Paris Games Weekend 2017

PlayNews #300 — Final Fantasy XV, BioMutant…

PlayNews #272 — підсумковий

Final Fantasy: знайомство зі серією за 5 хвилин

Популярне