Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Будьмо чесними, Football Manager при всіх своїх перевагах — це все ж нішева гра, якій не світять багатомільйонні наклади. Та днями голова студії Sports Interactive Майлз Джейкобсон розповів, що Football Manager 2020 у Epic Games Store показала кращі результати, ніж за весь час існування серії в Steam.

За словами Майлза, ігротворці були спантеличені цифрами статистики після старту роздачі. Вони значно перевищували очікування. Усього протягом 24 годин у грі з’явилося більше 500 тисяч нових гравців, а максимальний онлайн перевищував 120 тисяч людей одночасно.

За перші 36 годин роздачі, Football Manager 2020 спробувало більше користувачів, аніж у ході двотижневого безкоштовного періоду у Steam, де кількість одночасних гравців навіть близько не дійшла до 100 тисяч.  А ще пропозицією у EGS в перший день скористалося у 5 разів більше гравців, ніж у крамниці Valve.

Football Manager 2020 (разом зі Stick It To The Man! та Watch Dogs 2) все ще можна безкоштовно додати до своєї бібліотеки у Epic Games Store назавжди. Якщо ви цього ще не зробили, то покваптеся, адже у четвер о 18:00 акція завершиться. І не забувайте користуватися нашим Epic Creator Tag: PLAYUA, що допомогає нашому порталові.

Читайте також

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди