For Honor: Шинобі та Центуріон показують клас

До старту другого сезону For Honor залишився всього тиждень, а отже саме час розробникам познайомити нас ближче із двома новими героями — Шинобі та Центуріоном. І так, не кваптеся волати “Якого біса римський воїн робить у фракції лицарів?” — For Honor  все ж налягає на колорит і стереотипність, а не історичну достовірність (докладніше про це написано в огляді гри).

Шинобі — черговий доказ того, що For Honor є файтингом, просто у нетиповому оформленні. Його кусаріґами дозволяють битися не лише на близькій та середній дистанції, а й притягувати до себе ворога, аби за мить скарати його нещадно (бракує тільки вигуку GET OVER HERE!). Ну а з димової шашки зробили… телепорт.

А от Центуріон виглядає не так яскраво. Так, у нього красиві нагрудник і шолом, а перед добиванням він мотає пальцем угору-вниз, як у кіно (в реальності у гладіаторських боях використовували інші жести), проте він є надто очевидним аналогом Воєводи вікінгів, тільки без щита. До речі, про щит — дивно бачити стереотипного римського воїна без щита, проте повнорозмірна скута була надто незбалансованим знаряддям захисту в For Honor. Натомість Центуріон активно лупцює ворогів кулаками і хтозна, може з його появою ми отримаємо наймобільнішого зі здорованів гри.


Власники сезонної перепустки отримають Шинобі та Центуріона щойно розпочнеться другий сезон — 16 травня. А решта гравців зможе придбати їх за внутрішньоігрову валюту тижнем опісля, 23 травня. До всього новий сезон, що зветься “Тінь і могуть”, принесе зі собою дві нових мапи, нові косметичні предмети, баланс-патчі та чимало іншого.

Читайте також

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

For Honor безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

For Honor

У For Honor почалися безкоштовні вихідні

For Honor

Civilization 6 отримає нові доповнення

Персонажі For Honor стали джедаями (і ситхами)

Mortal Kombat 11 — це просто вогонь!!! — PlayNews #355

Mortal Kombat 11

PlayNews #319 — Star Wars, For Honor, Overwatch League

EA Star Wars

В’єтнамські флешбеки, інсектоїди з Марсу і Ваас у сезонній перепустці Far Cry 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: