web analytics

Подробиці про фракції у постапокаліптичній Crossout

e25b0bd39273f1fb7acba2e8942e4850

Хлопці зі студії Targem Games, що клопочеться розробкою постапокаліптичного багатокористувацького екшну Crossout під прапором Gaijin Entertainment, розповіли про перебіг розробки гри, зокрема про ігрові фракції.

Якщо ви не розумієте, про що взагалі йде мова і вперше чуєте про гру, скажу коротко — ви власноруч збираєте з купи мотлоху свою пекельну колісницю і йдете карати невірних у сесійному бою. Детальніше поглянути на ігролад можна у цьому відео:

Поки що, у грі наявні 4 фракції — Механіки, Скажені, Посмітюхи та Торгівці. Кожна фракція має свій набір мотлоху, з якого ви можете будувати машини, але чим краща деталь, тим більше репутації буде потрібно, що доволі логічно. Розглянемо, кожну фракцію окремо.

Механіки

b8a97491f87fe7f4204daab1647d

Механіки — нейтральна фракція, яка допомагає іншим, без зиску й причини, справжні майстри своєї справи. Кожен новий гравець обов’язково має пройти через школу Механіків, інакше, у більш серйозних організаціях йому ловити нічого. Для початку, краще за Механіків не знайти нікого, але, якщо ви захочете стати одним з кращих, то доведеться укласти контракт з кимось серйознішим.

Скажені

caa755112f664ef569a32640faa1

Справді скажені. У їх лавах завжди знайдеться місце для шибайголови. Скажені — прихильники всього, що бахкає та диринчить, вони ненавидять броню, та все що має зайву вагу, смерть для них нічого не варта. Скажені полюбляють швидкі машини без нічого зайвого, які можуть нанести швидку разючу атаку, та перемогти суперника не за рахунок броні, а за рахунок швидкості.

Торгівці

9f768f34f9c3800d8867326702f6

Абсолютні нейтрали. Не підтримують жодну зі сторін, але за гроші дістануть що завгодно. Торговцям вдалося зрозуміти природу нового світу та його аномалій, саме завдяки цьому, вони можуть дістати найрідкісніші деталі з місць, де будь-хто інший загинув би. Загалом, торговці полюбляють великі місткі машини з масивною зброєю, щоби бахнути один раз, але запам’ятатися.

Посмітюхи

cba2d3b9ebab9480b7426abc0b7f

Посмітюхи, вони і є посмітюхи. Риються всюди, де ще лишився якийсь брухт і тягнуть його на базу. Труби, люки, арматура — їхній коник, а їхні машини — це купа сміття на колесах, але ця купа сміття зібрана так, аби показати кожному, хто у хаті хазяїн. При створенні агрегатів вони не надто клопочуться над їх зовнішнім виглядом, все ж, не на виставку роблять.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український топдаун шутер Zombie Raid запрошує на бета-тестування

Zombie Raid

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Серіал Fallout показав трейлер із чорним гумором в дусі першоджерела

p.ua.fallout 2

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Незабаром War Thunder отримає оновлене небо

Мобільний виживастик The Abandoned вже доступний на Android