Frogwares показали ігроладний трейлер Sherlock Holmes Chapter One

Як розробники з ігротворчої студії Frogwares обіцяли раніше, вони випустили ґеймплейний трейлер прийдешньої Sherlock Holmes Chapter One наприкінці березня. У ньому нам продемонстрували як розвинулися та дещо змінилися механіки, які відомі фанатам з попередніх частин серії. А також показали нові речі для ігор про Шерлока Голмса, наприклад, повноцінну бойову систему.

А ще детектив зможе взяти в руки пістолет. За допомогою нього можна буде не лише боротися з ворогами, але й руйнувати оточення. Багато нововведень перекочували з попереднього проекту ігротворців — The Sinking City (наш огляд). Оскільки у Sherlock Holmes Chapter One буде відкритий світ, то сюди додали деякі механіки, які допоможуть орієнтуватися, як от компас у стилі Skyrim, який розміщено у верхній частині екрану.

Ну а ще у новому трейлері можна глянути на різні яскраві локації, які буде представлено у проекті. Окрім цього з нами поділилися деякими сюжетними моментами, зокрема видіннями Шерлока.

Дата релізу Sherlock Holmes Chapter One досі невідома, але він досі має статися цьогоріч. А поки ви можете додати проект до списку бажаного у Steam, аби підтримати розробників:

А ше неодмінно перегляньте наше відео, де описано практично всю хронологію подій у боротьбі Frogwares з їхнім видавцем Nacon стосовно авторських прав:

Читайте також

Підтримайте Frogwares: у Steam триває розпродаж ігор про Шерлока Голмса

Підсумки лютого. Стрім-подкаст

The Sinking City

Так низько не падала навіть ЕА: історія конфлікту Frogwares та Nacon

The Sinking City

Розробники The Sinking City не рекомендують купувати її в Steam

The Sinking City

Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Frogwares показали перші ґеймплейні кадри Sherlock Holmes: Chapter One

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

У Sherlock Holmes: Chapter One буде кампанія на 40 годин, соціальний стелс і кастомізація маєтку

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: