Frogwares показали перші ґеймплейні кадри Sherlock Holmes: Chapter One

Учора в межах весняного показу від Epic Games українська студія Frogwares продемонструвала нам перші ігроладні кадри Sherlock Holmes: Chapter One. Хоча відео вийшло доволі коротким, у ньому встигли показати і сонячний острів, де розгортаються події гри, і бойову сцену, і окремі сцени розслідування, і самого молодого Шерлока, який розіб’є дівочих сердець не менше, ніж пані Дімітреску чоловічих.

Втім, у березні нас чекає вже повноцінний ігроладний трейлер на кілька хвилин та значно більше нових подробиць про новинку від наших майстрів ігрових детективів. Ну а про найголовніші особливості Sherlock Holmes: Chapter One, зокрема про тривалість, структуру розслідувань, нелінійність, маскування й кастомізацію маєтку Шерлока, нам уже розповіли. І поки що вимальовується дійсно ультимативна детективна гра, яка вбере у себе всі козирі студії та не заграватиме із чужорідними для себе елементами, як це було в The Sinking City.

Нагадуємо, Sherlock Holmes: Chapter One вийде наприкінці 2021 року на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series і ПК. А поки передзамовлень ще не відкрито, то додавайте гру до свого переліку бажаного в Steam — навіть якщо ви й не придбаєте її в перші дні після релізу, це допоможе грі частіше з’являтися в автоматичних рекомендаціях і чергах знахідок.

Читайте також

Розробники The Sinking City не рекомендують купувати її в Steam

The Sinking City

Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

У Sherlock Holmes: Chapter One буде кампанія на 40 годин, соціальний стелс і кастомізація маєтку

Українська FrogWares Програла Суд, Карта TES VI, Twitch Проти Смайликів | ІГРОНОВИНИ #5 (OLDboi)

The Sinking City від української студії Frogwares повернулась у Steam!

Власники The Sinking City на Xbox не можуть її завантажити

The Sinking City

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: