Frogwares показали перші ґеймплейні кадри Sherlock Holmes: Chapter One

Учора в межах весняного показу від Epic Games українська студія Frogwares продемонструвала нам перші ігроладні кадри Sherlock Holmes: Chapter One. Хоча відео вийшло доволі коротким, у ньому встигли показати і сонячний острів, де розгортаються події гри, і бойову сцену, і окремі сцени розслідування, і самого молодого Шерлока, який розіб’є дівочих сердець не менше, ніж пані Дімітреску чоловічих.

Втім, у березні нас чекає вже повноцінний ігроладний трейлер на кілька хвилин та значно більше нових подробиць про новинку від наших майстрів ігрових детективів. Ну а про найголовніші особливості Sherlock Holmes: Chapter One, зокрема про тривалість, структуру розслідувань, нелінійність, маскування й кастомізацію маєтку Шерлока, нам уже розповіли. І поки що вимальовується дійсно ультимативна детективна гра, яка вбере у себе всі козирі студії та не заграватиме із чужорідними для себе елементами, як це було в The Sinking City.

Нагадуємо, Sherlock Holmes: Chapter One вийде наприкінці 2021 року на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series і ПК. А поки передзамовлень ще не відкрито, то додавайте гру до свого переліку бажаного в Steam — навіть якщо ви й не придбаєте її в перші дні після релізу, це допоможе грі частіше з’являтися в автоматичних рекомендаціях і чергах знахідок.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Українські ігри 2023 року, які варто придбати на Зимовому розпродажі Steam

steam ukraine flag

У GOG безкоштовно роздають інтерактивний детектив Blacksad: Under the Skin

Blacksad: Under the Skin

Українська Sherlock Holmes: The Awakened отримала нагороду CEEGA 2023 за найкращу історію

Sherlock Holmes: The Awakened

Як ми зробили гру за 2 тижні й не вмерли: історія «Редакторки Р.К.»

redaktorka

Деніел Редкліфф не хоче з’являтися в «Гаррі Поттері» від HBO

daniel radcliffe 0001 gettyimages 1422105511