Гайда на Games Gathering 2019 разом з PlayUA

До Games Gathering 2019 залишилися лічені дні. Минулого року редакції PlаyUA вдалося привезти з цього заходу тонну контенту. Чи поїдемо ми туди з власним стендом знову? Так! Подивитися, як прогресує українська і не тільки індустрія відеоігор, а заодно взяти інтерв’ю у цікавих людей, ми зможемо 7 та 8 грудня. Якщо у вас є квиток на Games Gathering 2019, тоді ви вже оформили собі перепустку у світ розробки ігор. Ну, а ще на багатьох стендах Games Gathering можна виграти призи та навіть знайти омріяну роботу.

Протягом двох днів конференції лектори з провідних українських та зарубіжних компаній проведуть безліч лекцій за основними напрямками: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо. Всі лектори досвідчені та брали участь у створенні успішних проектів у таких компаніях: Ubisoft, Tencent, Epic Games, Unity, Plarium, Playrix, 4A Games, GSC Game World, Nintendo, Remedy Entertainment, Super Evil Megacorp, Voodoo, Playtika, Gismart та інші.

Серед доповідачів будуть відомі особистості: Девід Бревік, President Graybeard Games, Саку Лехтінен, Creative Director Remedy Entertainment/Mainframe Industries, Девід Хельгасон, Founder Unity Technologies, Майкл Мінарік, Game & Economy Designer SuperScale, Мао Сугіяма, BizDev Manager Nintendo.

Також свої доповіді підтвердили Олександр Дончук 4A Games, Ігор Майданівський, Programmer GSC Game World, Іван Ковальов G30, Роберт Бекстром Raw Fury і звичайно ж, чарівний Джама Джурабаев, Senior Concept Artist який розповість як робилися Star Wars.. З детальним розкладом виступів ви можете ознайомитися тут.

Найцікавішим для інді-розробників однозначно стане Indie Blast. Що це таке? Indie Blast — можливість отримати власний стенд, на якому розробники повинні показати і розказати про свою гру. Також, всі зареєстровані студії беруть участь у Indie Blast Awards (конкурс). Спеціальне журі обере найкращих з найкращих, щоб вручити їм цінні призи. Компанія Epic Games, за традицією, надасть розробникам, які роблять свою гру на рушії Unreal Engine 4, не тільки унікальне брендування стендів, а й безкоштовні преміум-квитки для команд! А ще, як і минулоріч, на GGC 2019 буде 6 батлів: по три з ґеймдизайну та арту.

Дві вечірки, що проводяться в рамках конференції, — це прекрасна можливість зустрітися в неформальних умовах, поспілкуватися зі старими друзями, познайомитися з новими людьми і зміцнити ділові зв’язки.

Портал PlayUA щиро дякує партнерам, які допомагають нам вкотре реалізувати власні задуми: Acer, HyperX, DXRacer та Red Bull. Щира подяка їм за підтримку, будемо раді зустрітися і з ними на конференції. А якщо ви вже придбали квиток, тоді не забудьте заглянути до нашого стенду. Приємну компанію і спілкування усім читачам PlаyUA гарантуємо!

HyperX     DXRacer Logo    Acer Logo    Red Bull Logo     Predator logo

Матеріли з Games Gathering 2018

  • Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

    Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

  • Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

    Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

  • Lucasfilm. Концепти, дизайн та креатив / Інтерв'ю з Джамою Джурабаєвим (Games Gathering 2018)

    Lucasfilm. Концепти, дизайн та креатив / Інтерв’ю з Джамою Джурабаєвим

Читайте також

Розробники Hidden City підготували таємничий квест для гостей Games Gathering 2019

Hidden City

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine 2019

PlayUA на Comic Con Ukraine

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

У Києві пройде другий «Київський Фестиваль Коміксів»

AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Defenders. AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв’ю з Оленою Мась

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв'ю з Оленою Мась (Games Gathering 2018)

Популярне