Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

Games Gathering 2018 — найбільша конференція розробників ігор у СНД, пройде 8-9 грудня у Києві, в «Міжнародному виставковому центрі». Цього року Games Gathering набуде грандіозних масштабів! Кількість лекцій зросла удвічі, тепер їх понад 100. Усі інді-команди, а їх цьогоріч близько 90, отримають безкоштовні стенди для демонстрації своїх проектів. І ще один немаловажливий бонус події — вечірки.

Протягом двох днів конференції, лектори з провідних українських та зарубіжних компаній прочитають понад 100 лекцій за основними напрямками ґейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо.

Усі лектори мають значний досвід у сфері розробки відеоігор та приймали участь у створенні успішних проектів у таких компаніях як: CD Project RED, Riot, Ubisoft, Crytek, Epic Games, Unity, 4A Games, King, Plarium, Rovio, Facebook тощо. Серед доповідачів будуть такі відомі особистості: Андрій Білецький, Creative Director Wargaming, Олександр Штаченко, Product Owner Panther Gaming, Анна Марцелюк, Gaming Partnership Manager з Google.

Також уже підтвердили свої доповіді Ян Хіхловскі, CEO Mindsense Games, Дарія Рубашная, Head of Gaming Content & Partnerships з Youtube, Сімонас Віткунас, Game Designer у компанії Nordcurrent і, звісно ж, неперевершений Джама Джурубаєв, Senior Concept Artist з Lucasfilm. Детальнішу інформацію про доповідачів ви можете знайти за посиланням.

У порівнянні з минулим роком, кількість учасників Indie Blast суттєво збільшилася, що каже про зростання інтересу до інді-сцени. У цьому році на заході буде близько 90 команд інді-розробників, що демонструватимуть свої ігри усім бажаючим, а також зможуть знайти потенційного видавця та інвестора. Як і завжди, інді-командам, що вчасно подали заявки, стенди надаються безкоштовно. А компанія Epic Games, за традицією, надасть розробникам, що роблять свої ігри на рушії Unreal Engine 4, не тільки унікальне брендування стендів, а й безкоштовні преміум квитки для команд. Окрім цього інді-проекти приймуть участь у конкурсі Indie Blast Awards, а переможці отримають чудові призи від партнерів заходу.

Унікальна особливість конференції — батли, які завжди високо оцінювалися відвідувачами Games Gathering. Батли — традиційні змагання з ґейм-дизайну та арту, де учасники зможуть помірятися майстерністю з колегами та отримати фідбек від професіоналів, а переможці — призи від спонсорів. Як і в минулі роки, на Games Gathering 2018 пройде шість батлів: 3 з ґейм-дизайну та 3 з арту.

Дві вечірки, що проводяться у рамках конференції, — це чудова можливість для неформальних зустрічей, спілкування зі старими друзями, заведення нових знайомств та зміцнення ділових зв’язків. Попередня вечірка відбудеться напередодні старту конференції, тобто 7 грудня.  А 8 грудня власників преміум-квитків запросять на головну вечірку Games Gathering 2018, яку спонсорує компанія Epic Games. І цей захід обіцяє бути по-справжньому епічним!

Games Gathering 2018 — це чудова можливість отримати інформацію про сучасне становище індустрії, а також розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій справі. Реєструйтеся уже зараз за посиланням, поки ціни не зросли!

Згадки з минулого року

 • Конференція Games Gathering: коротко про головне

  Конференція Games Gathering: коротко про головне

 • Інтерв’ю з творцем незвичного ігрового контролера Tornado

  Інтерв’ю з творцем ігрового контролера Tornado

 • Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

  Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

 • Інтерв’ю з організатором Games Gathering

  Інтерв’ю з організатором Games Gathering

 • Games Gethering 2017

  Враження від Games Gathering 2017

Читайте також

Послухайте історії українських ігротворців у час війни на Games Gathering 22 квітня

gamesgathering 278722062 482629030311286 7611683358131473717 n

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021 — Vostok Games, tinyBuild, Atom Team, Kevuru Games (репортаж)

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021

Games Gathering 2021 у грудні бути! Плани та подробиці

Games Gathering 2021

Містична локація: визначено переможницю арт-челенджу від AB Games, Wacom та Games Gathering

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською

Як стати 3D-художником? / Інтерв’ю з Анною Беганською (Games Gathering 2020)

Онлайн-формат не зашкодив: підсумки Games Gathering 2020

Games Gathering

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: