Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

Games Gathering 2018 — найбільша конференція розробників ігор у СНД, пройде 8-9 грудня у Києві, в «Міжнародному виставковому центрі». Цього року Games Gathering набуде грандіозних масштабів! Кількість лекцій зросла удвічі, тепер їх понад 100. Усі інді-команди, а їх цьогоріч близько 90, отримають безкоштовні стенди для демонстрації своїх проектів. І ще один немаловажливий бонус події — вечірки.

Протягом двох днів конференції, лектори з провідних українських та зарубіжних компаній прочитають понад 100 лекцій за основними напрямками ґейм-індустрії: ґеймдизайн, програмування, менеджмент, арт, бізнес, маркетинг, VFX, VR, QA тощо.

Усі лектори мають значний досвід у сфері розробки відеоігор та приймали участь у створенні успішних проектів у таких компаніях як: CD Project RED, Riot, Ubisoft, Crytek, Epic Games, Unity, 4A Games, King, Plarium, Rovio, Facebook тощо. Серед доповідачів будуть такі відомі особистості: Андрій Білецький, Creative Director Wargaming, Олександр Штаченко, Product Owner Panther Gaming, Анна Марцелюк, Gaming Partnership Manager з Google.

Також уже підтвердили свої доповіді Ян Хіхловскі, CEO Mindsense Games, Дарія Рубашная, Head of Gaming Content & Partnerships з Youtube, Сімонас Віткунас, Game Designer у компанії Nordcurrent і, звісно ж, неперевершений Джама Джурубаєв, Senior Concept Artist з Lucasfilm. Детальнішу інформацію про доповідачів ви можете знайти за посиланням.

У порівнянні з минулим роком, кількість учасників Indie Blast суттєво збільшилася, що каже про зростання інтересу до інді-сцени. У цьому році на заході буде близько 90 команд інді-розробників, що демонструватимуть свої ігри усім бажаючим, а також зможуть знайти потенційного видавця та інвестора. Як і завжди, інді-командам, що вчасно подали заявки, стенди надаються безкоштовно. А компанія Epic Games, за традицією, надасть розробникам, що роблять свої ігри на рушії Unreal Engine 4, не тільки унікальне брендування стендів, а й безкоштовні преміум квитки для команд. Окрім цього інді-проекти приймуть участь у конкурсі Indie Blast Awards, а переможці отримають чудові призи від партнерів заходу.

Унікальна особливість конференції — батли, які завжди високо оцінювалися відвідувачами Games Gathering. Батли — традиційні змагання з ґейм-дизайну та арту, де учасники зможуть помірятися майстерністю з колегами та отримати фідбек від професіоналів, а переможці — призи від спонсорів. Як і в минулі роки, на Games Gathering 2018 пройде шість батлів: 3 з ґейм-дизайну та 3 з арту.

Дві вечірки, що проводяться у рамках конференції, — це чудова можливість для неформальних зустрічей, спілкування зі старими друзями, заведення нових знайомств та зміцнення ділових зв’язків. Попередня вечірка відбудеться напередодні старту конференції, тобто 7 грудня.  А 8 грудня власників преміум-квитків запросять на головну вечірку Games Gathering 2018, яку спонсорує компанія Epic Games. І цей захід обіцяє бути по-справжньому епічним!

Games Gathering 2018 — це чудова можливість отримати інформацію про сучасне становище індустрії, а також розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій справі. Реєструйтеся уже зараз за посиланням, поки ціни не зросли!

Згадки з минулого року

 • Конференція Games Gathering: коротко про головне

  Конференція Games Gathering: коротко про головне

 • Інтерв’ю з творцем незвичного ігрового контролера Tornado

  Інтерв’ю з творцем ігрового контролера Tornado

 • Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

  Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

 • Інтерв’ю з організатором Games Gathering

  Інтерв’ю з організатором Games Gathering

 • Games Gethering 2017

  Враження від Games Gathering 2017

Читайте також

Розробники Hidden City підготували таємничий квест для гостей Games Gathering 2019

Hidden City

Гайда на Games Gathering 2019 разом з PlayUA

Про стенд PlayUA на Games Gathering 2018 та не тільки

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Defenders. AR+MR та як навчитись малювати / 2 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв’ю з Романом Гуро

Duke Nukem. Far Cry. Collapse / 1 частина інтерв'ю з Романом Гуро (Games Gathering 2018)

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв’ю з Владом Плотніковим

Як писати музику для ігор? VP Production / Інтерв'ю з Владом Плотніковим (Games Gathering 2018)

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв’ю з Оленою Мась

VFX та CGI в Україні. Postmodern Digital / Інтерв'ю з Оленою Мась (Games Gathering 2018)

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв’ю з Михайлом Карпанем

Про українську озвучку. Струґачка / Інтерв'ю з Михайлом Карпанем (Games Gathering 2018)

Популярне