Ґеймери “довели”, що Microsoft хоче позбутися PlayStation

Група американських ґеймерів з 10 осіб, ще 20 грудня 2022 року подали позов до федерального суду Каліфорнії, щоб не допустити придбання Activision Blizzard компанією Microsoft. Адже орієнтуючись на зібрані докази, вони засвідчували, що Microsoft намагається зменшити конкуренцію і створити монополію, що прямо порушує Закон Клейтона. Тоді цей позов було відхилено суддею Жаклін Скотт Корлі через брак доказів.

Однак группа активістів на цьому не зупинилася і вже згодом вони знову подали доопрацьований позов, у який додали внутрішній електронний лист, що був надісланий керівником ігрової студії Microsoft Меттом Буті до головного фінансового директора Xbox Тіма Стюарта. Це і стало ключовим доказом у неправомірності дій ігрового гіганту. Адже у ньому Метт Буті пише, що «план придбання Activision полягає в тому, щоб припинити роботу PlayStation».

Спочатку у Microsoft не хотіли коментувати цей лист, так як він призначався тільки для внутрішнього чату. Проте згодом повідомили, що лист було надіслано ще у 2019 році, до того, як вони заявили про придбання Activision Blizzard. Тобто, можливо ці анти-PlayStation настрої могли передувати пропозиції MS для Activision.

Що ж будемо і далі спостерігати за цією історією та сповіщати вас про нові подробиці цього протистояння. А як ви гадаєте, чи вдастся Microsoft досягти своєї цілі та врешті-решт придбати Activision Blizzard?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творець культової гри MediEvil продає свою нагороду BAFTA, щоб не опинитися на вулиці

medievil (1)

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Sony офіційно анонсувала ремастер The Last of Us Part 2 для PS5

tlou 2 1700264109668

Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Sony заявила про припинення інтеграції PlayStation 4/5 з Х (Twitter)

Sony X Twitter

Пітер Паркер — усе! Майлз Моралес тепер буде головним Павуком в іграх Insomniac

miles morales

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: