Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

Містобудівна стратегія Manor Lords уже досить довгий час є найбажанішою грою в Steam — так, вона випередила Hades 2 i Hollow Knight: Silksong, що вже саме по собі є неабияким досягненням. А сьогодні гра подолала ще один неймовірний бар’єр — 3 мільйони додавань у бажане!

Раніше цю позначку змогли подолати лише Elden Ring i Dying Light 2 — обидві гри сягнули 3 млн появ у бажаному на початку 2022 року. Однак і тут Manor Lords має чим перебити це все, бо на відміну від згаданих багатомільйонних розробок від іменитих студій, це гра, зроблена однією людиною!

Нагадаємо, що Manor Lords — це містобудівна стратегія в середньовічному сетингу, дуже схожа на українську гру Ostriv. От тільки новинка також матиме бойову систему, та ще й таку продуману, що видавництву Hooded Horse разом із творцем гри днями довелося пояснювати людям, що Manor Lords — це не аналог Total War, і дбати тут передусім треба про економіку.

Manor Lords вийде в дочасному 26 квітня, і буквально в той же день буде доступною в підписці Game Pass. До всього, гра матиме офіційну українську локалізацію!

Ну а кількома днями раніше в нас на сайті з’явиться огляд актуальної версії гри, де ми розповімо, чи варта Manor Lords ваших часу й грошей.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush