Джон Річітелло покидає посаду гендиректора Unity після скандалу з монетизацією

Місяць тому Unity скинула економічну бомбу на розробників, які користуються їхнім продуктом, за що отримали шквал критики й зазнали збитків. І продовжують це робити, адже сьогодні стало відомо, що генеральний директор Unity Джон Річітелло покинув свою посаду.

Про це стало відомо з пресрелізу компанії. В ньому йдеться про те, що Річітелло йде з посади, а на його місце призначено тимчасового виконавця. Ним став Джеймс Вайтгерст — член ради директорів United Airlines і Amplitude. Також він є членом наглядової ради Software AG і спеціальним радником у Silver Lake.

Для мене велика честь приєднатися до Unity в ролі тимчасового генерального директора в такий важливий момент для компанії. Я впевнений, що Unity має хороші можливості для продовження вдосконалення своєї платформи, зміцнення спільноти клієнтів, розробників і партнерів і зосередження на цілях зростання та прибутковості. 

Я з нетерпінням чекаю тісної співпраці з Радою та нашою талановитою глобальною командою для реалізації нашої стратегії, і я очікую плавного переходу.

сказав для пресрелізу Вайтгерст

Після призначення тимчасового генерального директора, рада правління ініціює комплексний пошуковий процес. Його метою стане підбір нового керівника компанії. Для цього буде залучена фірма, що спеціалізується в таких питаннях.

Не обійшлося в релізі без теплих слів у бік вже колишнього CEO.

Робота компанії під керівництвом Джона було одним з найяскравіших моментів у моїй кар’єрі. Він приєднався до правління у 2013 році, а вже у 2014 очолив компанію, коли вона зіткнулася з проблемами. 

Він привів нас до на шлях зростання, дозволивши розвиватися нам та нашим клієнтам. Компанія не була б там, де вона є сьогодні, без впливу його внеску. Я з нетерпінням чекаю майбутнього Unity.

написав Рулоф Бота у релізі

Сам Джон Річітелло також додав кілька слів:

Для мене було великою честю очолювати Unity протягом майже десяти років і працювати для наших співробітників, клієнтів, розробників і партнерів. Усі вони відіграли важливу роль в розвитку компанії.

Я з нетерпінням чекатиму та спостерігатиму за майбутніми успіхами компанії.

Також повідомляється, що Джон Річітелло залишається консультантом при компанії. Це робиться для плавного переходу правління до нового генерального директора.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Глюк у FC 24 дозволяв запросто отримати картку Ліонеля Мессі

p.ua.fc24 messi card

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Вийшла гра Plants vs. Zombies 3, але в Україні вона не доступна

p.ua.plants vs. zombies 3 welcome to zomburbia

Unity звільняє 25% працівників

p.ua.unity 25

Безкоштовний ремастер The Elder Scrolls II: Daggerfall нарешті отримав версію 1.0

The Elder Scrolls Daggerfall

Хто в Netflix дав на це гроші? Огляд фільму «Бунтівний місяць. Частина 1: Дитя вогню»

бунтівний місяць

Saboteur та Mirror’s Edge за безцінь. Зимові знижки у крамниці ЕА можуть здивувати!

Mirror's Edge Catalyst

GameMaker завдає удару Unity — рушій став безкоштовним для некомерційного використання

Hyper Light Drifter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: