Генеральний та фінансовий директори покинули Codemasters

Генеральний директор Codemasters Френк Саньє та фінансовий директор Рашид Варахія покинули студію після придбання компанією Electronic Arts.

Посилаючись на слова компанії, те, що Саньє та Варахія покинуть компанію було заплановано ще до підписання угоди. Директори мали покинути Codemasters одразу, однак через те, як швидко пройшла інтеграція студії з Electronic Arts, виконання умови довелось відкласти.

Френк Саньє та Рашид Вархія покинуть студію у кінці липня. В свою чергу студії Codemasters та Slightly Mad стануть частиною EA Sports. Старший віце-президент розвитку продуктів Клайв Муді, а також старший віце-президент видавничої справи Джонатан Банні тепер очолюватимуть Codemasters. Керівник Slightly Mad Ян Белл залишається на свої позиції.

Ми неймовірно вдячні Френку та Рашиду за все, що вони зробили для Codemasters та Electronic Arts, і всі ми бажаємо їм найкращого. Ми бачимо ту культуру, яку вони створили, і їхній інноваційний дух буде жити в студії й надалі завдякуючи їх неймовірній лідерській команді.

написали Electronic Arts

Нагадуємо, що раніше цього року, у лютому, Electronic Arts придбали Codemasters, а разом з ними й їх ще одну студію Slightly Mad за неймовірних 1,2 мільярда доларів. Детальніше почитати про це можна у нашому матеріалі.

Читайте також

Тед Лассо з’явиться у FIFA 23 [відео]

тед лассво

FIFA 23 не позбудеться лутбоксів… бо гравці їх люблять

FIFA 23

У FIFA 23 також не буде російських команд

FIFA

Понад 700 команд і жіночий футбол: стали відомі подробиці FIFA 23

FIFA 23

Нова Skate буде безкоштовною

skate

У наступній Battlefield знову буде сюжетна кампанія. А ЗСУ?

battlefield

Відчуй себе QA: Відкрито запис на пре-пре-пре-альфа тестування Skate

Skate

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: