Генрі Кавілл більше не Супермен

Як повідомляє The Hollywood Reporter, Генрі Кавілл більше не буде суперменом. Усе через зміну лору DC. Зараз студія Warner Bros. разом з DC працюють над фільмом про Supergirl.

За інформацією THR, Supergirl почне перезапуск кіновсесвіту DC. Якщо це правда, то персонаж Генрі Кавілла в цьому часовому відрізку — маленьке дитя.

За даними порталу, WB та DC не планували в найближчі роки випускати сиквел Супермена. Як вважають студії, персонаж Кларка Кента схожий із персонажем Джеймса Бонда — їх треба іноді змінювати.

Студія Warner Bros. хотіла аби актор востаннє відіграв невелику роль у майбутньому супергеройському фільмі «Шазам». Та через несумісність графіків, Генрі Кавілл не зможе цього зробити.

До того ж, журналісти порталу припускають, що й Бен Аффлек уже не повернеться до ролі Бетмена. По-перше, через можливий перезапуск. По-друге, через сумму його медичного страхування після лікування від алкоголізму.

«Диво-жінка 2», «Аквамен» та фільм про флеша, у свою чергу, мають вийти за планом. Журналісти пояснюють, що студії не можуть моментально перезапустити абсолютно все. Однак майбутня доля Гал Гадот, Джейсона Момоа та Езри Міллера в кіновсесвіті DC тепер також під питанням.

Читайте також

У липні Netflix і CDPR влаштують “ВідьмаКон”

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Ґеральт, Шепард, а тепер ще й Маклауд: Генрі Кавілл зіграє в рімейку “Горянина”

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

Генрі Кавілл роздрукував сторінку Mass Effect із Вікіпедії — і всі неначе подуріли

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

Кіборга викинули з сольного фільму про Флеша

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: