Генрі Кавілл більше не Супермен

Як повідомляє The Hollywood Reporter, Генрі Кавілл більше не буде суперменом. Усе через зміну лору DC. Зараз студія Warner Bros. разом з DC працюють над фільмом про Supergirl.

За інформацією THR, Supergirl почне перезапуск кіновсесвіту DC. Якщо це правда, то персонаж Генрі Кавілла в цьому часовому відрізку — маленьке дитя.

За даними порталу, WB та DC не планували в найближчі роки випускати сиквел Супермена. Як вважають студії, персонаж Кларка Кента схожий із персонажем Джеймса Бонда — їх треба іноді змінювати.

Студія Warner Bros. хотіла аби актор востаннє відіграв невелику роль у майбутньому супергеройському фільмі «Шазам». Та через несумісність графіків, Генрі Кавілл не зможе цього зробити.

До того ж, журналісти порталу припускають, що й Бен Аффлек уже не повернеться до ролі Бетмена. По-перше, через можливий перезапуск. По-друге, через сумму його медичного страхування після лікування від алкоголізму.

«Диво-жінка 2», «Аквамен» та фільм про флеша, у свою чергу, мають вийти за планом. Журналісти пояснюють, що студії не можуть моментально перезапустити абсолютно все. Однак майбутня доля Гал Гадот, Джейсона Момоа та Езри Міллера в кіновсесвіті DC тепер також під питанням.

Читайте також

Шибайголова, Томата, Трансформери — Дайджест коміксів #07

«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

Клаус, Чі: Життя однієї киці та Громадянська війна — Дайджест коміксів #06

Teenage Mutant Ninja Turtles, Vol. 2: The Darkness Within

Модифікація для The Witcher 3 дає вам змогу пройти гру Генрі Кавіллом

The Witcher

І як вам перший трейлер “Відьмака” від Netflix?

Серіал «Болотяна істота» закрито! Чому?

swamp-thing-dc-universe

Генрі Кавілл зіграє Ґеральта у серіалі “The Witcher” від Netflix

The Witcher Henry Cavill | Netflix

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд фільму “Диво-жінка”

Популярне