Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Самурайський екшн Ghost of Tsushima (наш огляд) можна цілком спокійно грати на PlayStation 5 завдяки режиму зворотної сумісності. Проте за винятком швидшого завантаження, PS5 не дає жодних інших. Утім, досить скоро ситуація може змінитися. У своєму профілі на LinkedIn творчий керівник студії Sucker Punch Дейв Меллой вказав у своєму доробку версію гри для PS5. Щоправда, цю інформацію він швидко прибрав, але спільнота вже почала припускати, які ж саме поліпшення можуть чекати гру.

Як мінімум, це буде популярний зараз “патч нового покоління”, який підвищить частоту кадрів та роздільність, трохи облагородить графіку та додасть підтримку всіх наворотів ґеймпада DualSense. А от як максимум гравців може чекати повноцінне перевидання, як це було з Marvel’s Spider-man. На користь цього варіанту грає те, що Ghost of Tsushima не входить до PS Plus Collection, тож Sony вважає, що купівельна привабливість цього ексклюзиву ще не вичерпалася.

Зважаючи на звичні терміни затримки подібних “поліпшених версій” (Cyberpunk 2077 до уваги не беремо), то Ghost of Tsushima для PS5, ймовірно, стане доступною у першому півріччі 2021. Також не слід забувати, що минулого року Sucker Punch відкрили чимало нових вакансій, чим м’яко натякнули, що почали розробку продовження Ghost of Tsushima. Утім, про нього ми навряд чи що почуємо до кінця 2022 року.

Читайте також

Автори Ghost of Tsushima стали послами туризму Цушіми

Ghost of Tsushima

Низький старт. Огляд Destruction AllStars

Destruction AllStars

Наступна State of Play від Sony пройде післязавтра

Resident Evil Village

Gran Turismo 7 перенесли на 2022 рік

Gran Turismo 7

Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Уже незабаром: українські обкладинки на дисках для PlayStation 4!

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Реліз Returnal перенесли, але не далеко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: