Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Самурайський екшн Ghost of Tsushima (наш огляд) можна цілком спокійно грати на PlayStation 5 завдяки режиму зворотної сумісності. Проте за винятком швидшого завантаження, PS5 не дає жодних інших. Утім, досить скоро ситуація може змінитися. У своєму профілі на LinkedIn творчий керівник студії Sucker Punch Дейв Меллой вказав у своєму доробку версію гри для PS5. Щоправда, цю інформацію він швидко прибрав, але спільнота вже почала припускати, які ж саме поліпшення можуть чекати гру.

Як мінімум, це буде популярний зараз “патч нового покоління”, який підвищить частоту кадрів та роздільність, трохи облагородить графіку та додасть підтримку всіх наворотів ґеймпада DualSense. А от як максимум гравців може чекати повноцінне перевидання, як це було з Marvel’s Spider-man. На користь цього варіанту грає те, що Ghost of Tsushima не входить до PS Plus Collection, тож Sony вважає, що купівельна привабливість цього ексклюзиву ще не вичерпалася.

Зважаючи на звичні терміни затримки подібних “поліпшених версій” (Cyberpunk 2077 до уваги не беремо), то Ghost of Tsushima для PS5, ймовірно, стане доступною у першому півріччі 2021. Також не слід забувати, що минулого року Sucker Punch відкрили чимало нових вакансій, чим м’яко натякнули, що почали розробку продовження Ghost of Tsushima. Утім, про нього ми навряд чи що почуємо до кінця 2022 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Карткова гра Balatro отримала найкращі оцінки серед релізів 2024 року

Balatro

Arrowhead активно розширює команду Helldivers 2 для стрімкого розвитку гри

helldivers 2

Керівник Sony вважає, що треба активніше (і швидше) видавати власні ігри на ПК

helldivers

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: