web analytics

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

Чеська студія Wube Software оголосила, що перше масштабне доповнення Space Age та безкоштовне оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні.

В Space Age продовжується історія нашого інженера, який запустивши ракету потрапив у відкритий космос. Там же він відкриває нові планети з унікальними викликами, ресурсами і технологіями.

Пересуватися з ресурсами між планетами доведеться на космічних платформах, літаючих фабриках які до того ж необхідно оснастити турелями, що знищуватимуть астероїди на вашому шляху, а їх уламки стануть паливом і боєприпасами.

На кожній з представлених планет ви зможете добувати унікальні види ресурсів для виготовлення нових технологій. На одній ви знайдете екзотичні рослини, які вирощуватимете у промислових масштабах, відкривши біохімічну інженерію. На іншій побачите результат життєдіяльності забутої цивілізації, з дуже цінними артефактами. А ось що відбувається на загадковій п’ятій планеті, найвіддаленішій від Сонця, ви дізнаєтесь вже самостійно.

Крім цього, в грі з’являться підняті рейки для потягів, на кшталт мостів, та предмети звичайної і легендарної якості, які матимуть різноманітні бонуси у швидкості виготовлення, покращеній міцності амуніції, підвищеній далекобійності турелей тощо. Нові загрози та способи їх винищення розробники теж підготували, як і атмосферну оркестрову музику для кожної планети.

Водночас із доповненням Space Age для Factorio випустять безкоштовне глобальне оновлення 2.0, яке зробить дронів-помічників розумнішими, додасть нові види рейок, функцію дистанційного перегляду, покращення комбінатора та мережі ланцюгів, нову систему рідин і чимало іншого.

Детальніше прочитати про вміст доповнення та оновлення ви можете на офіційному сайті розробників.

Доповнення Factorio: Space Age вийде 21 жовтня на Nintendo Switch та ПК. В крамниці Steam його вартість складатиме 300 гривень, стільки ж коштує і базова версія гри, яка має офіційну українську локалізацію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Інді видавництво Humble Games не закрили, але всіх співробітників звільнили

humble games

Вихідець з Electronic Arts анонсував духовного спадкоємця NBA Street

the run got next

В серпні Helldivers 2 отримає наймасштабніше оновлення

helldivers 2 escalation of freedom

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

Devolver Digital анонсували тактичний екшн про майстра кунг-фу

forestrike

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

Hotline Miami і «Ковбой Бібоп» надихнули автора Dead Cells на створення Tenjutsu

tenjutsu