web analytics

Голова Epic Games пророкує смерть єдиній платформі Microsoft

Не встигла Microsoft анонсувати свою Universal Windows Platform, метою якої є об’єднання Xbox One, ПК та інших розумних пристроїв у єдину платформу, як Тім Свіні, голова Epic Games оприлюднив дуже дошкульну статтю на The Guardian, де закликав ігрову індустрію протистояти цій платформі та не коритись закритій екосистемі.

Вони урізають свободу користувачів використовувати повнофункціональне ПЗ для ПК і заважають розробникам та видавцям підтримувати прямий зв’язок зі своїми клієнтами.

Свіні зазначив, що не має нічого проти крамниці застосунків Windows 10, але вважає, що UWP забезпечить «Магазину Windows» штучну перевагу, за допомогою якої корпорація витіснить продавців-конкурентів з ринку.

Основна проблема цієї новітньої Universal Windows Platform — це закритість“, — продовжує Свіні. „Зі самого початку впровадження платформи буде неможливо звантажувати UWP-застосунки зі сайтів видавців та розробників, оновлювати їх та взаємодіяти з ними будь-яким іншим способом без крамниці Windows“.

Тім Свіні, голова Epic Games
Тім Свіні, голова Epic Games

Директор Epic Games також нагадав, що було б непогано дозволити Steam, GOG та іншим створити власні незалежні торгові майданчики, які б торгували UWP-додатками, але обов’язково без сплати Microsoft якихось там відсотків.

На мій погляд, якщо Microsoft не скорегує розвиток UWP таким чином, ця платформа може зникнути, повинна зникнути і зрештою зникне.

Щоправда, на критику майже відразу відгукнулися спочатку віце-президент підрозділу, що клопочеться розробкою Windows, а потім і сонцесяйний Філ Спенсер.

Перший запевнив Тіма, що UWP — повністю відкрита екосистема, підтримку якої можна буде додати в будь-яку крамницю. Також він перелічив доступні майбутнім розробникам UWP-застосунків технології, мов, творцям — усі карти в руки.

Філ Спенсер відповів на критику у Твіттері, зазначивши, що Windows завжди була і буде дружньо ставитись до розробників софту й заліза, а обговорення подальших кроків розвитку UWP увійде в програму конференції Build, що відбудеться цього місяця.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Apple щодня втрачатиме 50 000 000$, поки не поліпшить умови для сторонніх крамниць на iOS для ЄС

app store

У Fortnite зʼявився новий режим з елементами ностальгії

fortnite