Microsoft продовжує об’єднання Xbox One і ПК

Microsoft тепер уже відверто береться об’єднати традиційні ПК і консоль Xbox One в єдину екосистему UWP (Universal Windows Platform), про що заявив директор ігрового відділу Microsoft Філ Спенсер. Це означає, що Xbox One незабаром стане більше схожою на персональні комп’ютери і навіть отримає можливість оновлювати залізо.

Протягом прес-заходу, що відбувся минулого тижня, Спенсер заявив, що Windows 10 може стати універсальною операційною системою, яка об’єднає купу пристроїв, зокрема звичайні комп’ютери, Xbox One, планшетні ПК та смартфони. Власне, пан Сонцесяйний давав нам це зрозуміти вже давно, але тепер керівники Microsoft дозволили йому говорити вільно.

На прикладі інших платформ ми бачимо, як мобільники та ПК постійно і стрімко розвиваються, чого не можна сказати про консолі. Консолі зминають залізо і софт в моноліт на початку кожного нового покоління. Потім ви чекаєте 7 років, коли решта платформ тим часом кращає, міцнішає і швидшає. Я вірю, що скоро ми побачимо на консольному ринку такі апаратні іновації, яких ще не було ніколи. Ви зможете купувати нове залізо, а ми вже подбаємо про забезпечення сумісності.

Також ідея єдиної платформи повинна буде вирішити проблему сумісності старих (не лише консольних) ігор: якщо UWP буде розвиватися довгі роки, отримуючи підтримку нового заліза, старе ПЗ нікуди не дінеться, бо платформа залишиться тією ж самою.

3069

Аби ділом підкріпити свої медові слова, Microsoft просто і невимушено продемонструвала запуск Forza Motorsport 6 на комп’ютері під Windows 10. До речі, вже найближчим часом ви зможете звантажити обрізану версію іграшки безкоштовно — Forza Motorsport 6: Apex стане доступною незабаром.

Читайте також

Пірати-легенди, страхітливий кракен та системні вимоги Sea of Thieves

Sea of Thieves

ЗБТ Sea of Thieves завершилося, саме час для підсумків!

Sea of Thieves

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Нова Fable уже у процесі розробки

Fable

Forza Horizon 3 отримає покращення графіки на Xbox One X

Forza Horizon 3

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Популярне