web analytics

Microsoft продовжує об’єднання Xbox One і ПК

Microsoft тепер уже відверто береться об’єднати традиційні ПК і консоль Xbox One в єдину екосистему UWP (Universal Windows Platform), про що заявив директор ігрового відділу Microsoft Філ Спенсер. Це означає, що Xbox One незабаром стане більше схожою на персональні комп’ютери і навіть отримає можливість оновлювати залізо.

Протягом прес-заходу, що відбувся минулого тижня, Спенсер заявив, що Windows 10 може стати універсальною операційною системою, яка об’єднає купу пристроїв, зокрема звичайні комп’ютери, Xbox One, планшетні ПК та смартфони. Власне, пан Сонцесяйний давав нам це зрозуміти вже давно, але тепер керівники Microsoft дозволили йому говорити вільно.

На прикладі інших платформ ми бачимо, як мобільники та ПК постійно і стрімко розвиваються, чого не можна сказати про консолі. Консолі зминають залізо і софт в моноліт на початку кожного нового покоління. Потім ви чекаєте 7 років, коли решта платформ тим часом кращає, міцнішає і швидшає. Я вірю, що скоро ми побачимо на консольному ринку такі апаратні іновації, яких ще не було ніколи. Ви зможете купувати нове залізо, а ми вже подбаємо про забезпечення сумісності.

Також ідея єдиної платформи повинна буде вирішити проблему сумісності старих (не лише консольних) ігор: якщо UWP буде розвиватися довгі роки, отримуючи підтримку нового заліза, старе ПЗ нікуди не дінеться, бо платформа залишиться тією ж самою.

3069

Аби ділом підкріпити свої медові слова, Microsoft просто і невимушено продемонструвала запуск Forza Motorsport 6 на комп’ютері під Windows 10. До речі, вже найближчим часом ви зможете звантажити обрізану версію іграшки безкоштовно — Forza Motorsport 6: Apex стане доступною незабаром.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced