Gothic таки отримає рімейк! Утім, доведеться зачекати

13 грудня минулого року THQ Nordic представила “ігроладний тизер Gothic” — нашвидкуруч зібраний прототип для перевірки того, чи є сенс братися за повноцінне осучаснення легендарної ролівки. Проаналізувавши активність гравців (за 2 місяці тизер привабив понад 180 000 гравців) та зібравши відгуки, видавець офіційно підтвердив, що рімейк таки побачить світ, і для роботи над ним уже сформували окрему студію в Барселоні.

Загалом спільнота зустріла прототип доволі тепло та схвалила основні ідеї розробників, а саме новий інтерфейс, бойову систему а ля For Honor та переосмислення багатьох ситуацій. А найбільше занепокоєння (як і в нашої редакції) викликала, так би мовити, “відсутність духу Ґотики”. Утім, це можна списати на сам формат тизера — чекати від нього звичних неозорих краєвидів, потаємних закутків та звичної поведінки місцевої фауни просто не варто було. До всього,окрім моніторингу обгорень Steam та власних соцмереж, THQ Nordic провели опитування і поділилися його результатами. Хардкорні фанати серії з нетерпінням чекають цей проект — що може бути кращим стимулом для роботи?

Залишилося тільки дочекатися — зважаючи, що гру роблять фактично з нуля, реліз рімейку Gothic навряд чи відбудеться раніше кінця 2021 року.

Читайте також

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

Усе ще рано! Biomutant вийде не раніше квітня

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Пригадуєте Kingdoms of Amalur: Reckoning? У серпні вона отримає ремастер

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

THQ Nordic та Koch Media обмінялися правами на декілька серій ігор

Red Faction: Armagedon

Оприлюднено новий трейлер Desperados III з датою релізу

Desperados III

Ремейк SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom отримав дату релізу

SpongeBob SquarePants

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: