web analytics

Gothic таки отримає рімейк! Утім, доведеться зачекати

13 грудня минулого року THQ Nordic представила “ігроладний тизер Gothic” — нашвидкуруч зібраний прототип для перевірки того, чи є сенс братися за повноцінне осучаснення легендарної ролівки. Проаналізувавши активність гравців (за 2 місяці тизер привабив понад 180 000 гравців) та зібравши відгуки, видавець офіційно підтвердив, що рімейк таки побачить світ, і для роботи над ним уже сформували окрему студію в Барселоні.

Загалом спільнота зустріла прототип доволі тепло та схвалила основні ідеї розробників, а саме новий інтерфейс, бойову систему а ля For Honor та переосмислення багатьох ситуацій. А найбільше занепокоєння (як і в нашої редакції) викликала, так би мовити, “відсутність духу Ґотики”. Утім, це можна списати на сам формат тизера — чекати від нього звичних неозорих краєвидів, потаємних закутків та звичної поведінки місцевої фауни просто не варто було. До всього,окрім моніторингу обгорень Steam та власних соцмереж, THQ Nordic провели опитування і поділилися його результатами. Хардкорні фанати серії з нетерпінням чекають цей проект — що може бути кращим стимулом для роботи?

Залишилося тільки дочекатися — зважаючи, що гру роблять фактично з нуля, реліз рімейку Gothic навряд чи відбудеться раніше кінця 2021 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ремейк Disney Epic Mickey: Rebrushed вийде у вересні

disney epic mickey rebrushed

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Embracer Group закрила розробників провального перезапуску Alone in the Dark

alone in the dark

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

Piranha Bytes поділилася з фанами, що у неї складний період. Але студія поки не закрилася

p.ua.piranha bytes

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

«Чарівний світ фізичних експериментів» — оцінки Trine 5: A Clockwork Conspiracy

trine 5