Gothic таки отримає рімейк! Утім, доведеться зачекати

13 грудня минулого року THQ Nordic представила “ігроладний тизер Gothic” — нашвидкуруч зібраний прототип для перевірки того, чи є сенс братися за повноцінне осучаснення легендарної ролівки. Проаналізувавши активність гравців (за 2 місяці тизер привабив понад 180 000 гравців) та зібравши відгуки, видавець офіційно підтвердив, що рімейк таки побачить світ, і для роботи над ним уже сформували окрему студію в Барселоні.

Загалом спільнота зустріла прототип доволі тепло та схвалила основні ідеї розробників, а саме новий інтерфейс, бойову систему а ля For Honor та переосмислення багатьох ситуацій. А найбільше занепокоєння (як і в нашої редакції) викликала, так би мовити, “відсутність духу Ґотики”. Утім, це можна списати на сам формат тизера — чекати від нього звичних неозорих краєвидів, потаємних закутків та звичної поведінки місцевої фауни просто не варто було. До всього,окрім моніторингу обгорень Steam та власних соцмереж, THQ Nordic провели опитування і поділилися його результатами. Хардкорні фанати серії з нетерпінням чекають цей проект — що може бути кращим стимулом для роботи?

Залишилося тільки дочекатися — зважаючи, що гру роблять фактично з нуля, реліз рімейку Gothic навряд чи відбудеться раніше кінця 2021 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

Destroy All Humans! 2 Reprobed захопить Землю наприкінці серпня

Destroy All Humans! 2 Reprobed

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Darksiders III вийде на Nintendo Switch

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Після 11 років відсутності, Second Sight повернулася до Steam

Second Sight

Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа

Destroy All Humans!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: