Готуйте Сплатершоти: Splatoon 3 вийде у вересні

Nintendo врешті повідомила дату релізу Splatoon 3, яку анонсували у лютому минулого року. Продовження серії динамічних багатокористувацьких стрілянок від Nintendo слід очікувати на Nintendo Switch 9 вересня.

Третя частина серії розгорнеться у милому пост-апокаліптичному містчку Inkopolis. Тож навіть ті мапи, які візьмуть з минулих частин для повторного використання — матимуть наліт новизни. Не обійдеться й без місцевого фестивалю Splatfest.

Крім дати релізу Splatoon 3, Nintendo повідомила, що користувачі Nintendo Switch Online Expansion Pack отримають безкоштовний доступ до свіжого доповнення для Splatoon 2 — Octo Expansion. Так компанія поступово збільшує привабливість набору розширень для своєї щомісячної підписки, на фоні багаторазових скарг публіки на її невідповідність затраченим коштам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Новий патент від Nintendo натякає на більший екран у Switch 2

switch oled

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong