Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Реліз Moonscars — українсько-молдовського слешера у стилі темного фентезі — трохи затримався, бо розробники виявили критичний баґ і не хотіли випускати гру в продаж, поки не знешкодять його. Ця операція затримала старт продажів на кілька годин, але тепер Moonscars таки доступна для купівлі на ПК і консолях.

У Moonscars нам випаде роль Сивої Ірми — штучно створеної войовниці, яка шукає свого божевільного творця, щоби розкрити таємницю власного існування.

Moonscars міститиме елементи метроїдваній, тож на боях та дослідженні нових локацій буде сфокусована левова частка ігроладу, а от стрибкових елементів тут буде мінімум. І нишпорити по найпотаємніших закутках світу є сенс, бо там нас чекатимуть не лише страшніші вороги, а й цінні поліпшення, закляття й амулети, що допомагатимуть у подорожі.

Ви, напевно, теж помітили, що в боях піксель-арт виглядає напрочуд плавно й деталізовано. І це при тому, що Moonscars розробляло усього три людини: ґеймдизайнер та сценарист Андрій Мороз із Києва, програміст Олександр Романчук та художник Штєфан Семьонов (обоє з Кишинева).

На жаль, автори не встигли підготувати українську локалізацію до релізу — про це нас завчасно попередили й підготували гравців до такого перебігу подій.  Українська мова в Moonscars обов’язково з’явиться, просто трохи згодом, тому нехай це не змушує вас ставити негативні оцінки в Steam. Тим паче, що Moonscars і так ризикує постраждати від рев’ю-бомбінгу з боліт, бо там нема російської локалізації.

Читайте також

Крихітні інді-шутери, на які варто звернути увагу

From Space

Humble Bundle запустили набір з іграми 11 Bit Studios

the complete 11 bit collection bundle

Valve оновила дизайн Steam Big Picture

Steam

Українська локалізація та івент до Гелловіну доступні у Through The Nightmares

2

Valve тепер частіше оновлюватиме регіональні ціни в Steam

steam

Humble Bundle запустили набір на честь дня інді-ігор та розробників

days of the devs 2022

Отримайте Mortal Kombat 11 та ще кілька крутих ігор у новому наборі від Humble Bundle

melee mayhem bundle

Valve випустили оновлений мобільний додаток Steam

new steam app

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: