Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Реліз Moonscars — українсько-молдовського слешера у стилі темного фентезі — трохи затримався, бо розробники виявили критичний баґ і не хотіли випускати гру в продаж, поки не знешкодять його. Ця операція затримала старт продажів на кілька годин, але тепер Moonscars таки доступна для купівлі на ПК і консолях.

У Moonscars нам випаде роль Сивої Ірми — штучно створеної войовниці, яка шукає свого божевільного творця, щоби розкрити таємницю власного існування.

Moonscars міститиме елементи метроїдваній, тож на боях та дослідженні нових локацій буде сфокусована левова частка ігроладу, а от стрибкових елементів тут буде мінімум. І нишпорити по найпотаємніших закутках світу є сенс, бо там нас чекатимуть не лише страшніші вороги, а й цінні поліпшення, закляття й амулети, що допомагатимуть у подорожі.

Ви, напевно, теж помітили, що в боях піксель-арт виглядає напрочуд плавно й деталізовано. І це при тому, що Moonscars розробляло усього три людини: ґеймдизайнер та сценарист Андрій Мороз із Києва, програміст Олександр Романчук та художник Штєфан Семьонов (обоє з Кишинева).

На жаль, автори не встигли підготувати українську локалізацію до релізу — про це нас завчасно попередили й підготували гравців до такого перебігу подій.  Українська мова в Moonscars обов’язково з’явиться, просто трохи згодом, тому нехай це не змушує вас ставити негативні оцінки в Steam. Тим паче, що Moonscars і так ризикує постраждати від рев’ю-бомбінгу з боліт, бо там нема російської локалізації.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи

Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи / Phantom Liberty

Стрім-читання робіт із Ukrainian Visual Novel Jam 3 (ч.5)

visual novel jam

CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс до DLC Cyberpunk 2077

Десятка мечів

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Epic Games

Netflix нарешті змогли? Огляд адаптації One Piece

luffy

Steam cвяткує 20 років розпродажем та безкоштовними цікавинками

Steam 20 years

У Steam можна безкоштовно зіграти у вечірковий блокбастер Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: